Store E-Ticaret Tasarımı

Stok kodu: CT241870

Store E-ticaret tasarımı, kurumsal firmalar için tasarlanmış, akıllı filtre özelliğinde, yüksek seo uygulamalı profesyonel satış sitesidir.

Ücretsiz SEO Entegrasyonu

Arama Motorlarında Üst Sıra Garantili Yapay Zeka Destekli SEO Entegrasyonunda hangi modülü seçerseniz, o modüle ait SEO ücretsiz.

44.900,0094.500,00 KDV

Premium
Premium Plus Modül Premium Plus
2 kişi şimdi bu tasarıma bakıyor
  • Kurumsal Kimliğinize Göre Özelleştirmeler

Seçtiğiniz tasarım kurumsal kimliğinize göre yüzde 100 özelleştirilir.

Ücretsiz

  • Hızlı Kurulum

Uzman ekiplerimizle kurumsal web sitenizi en geç 3 iş günü içerisinde teslim ederiz.

3 Gün

Ücretsiz

  • Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı

Tüm modül ve tasarımlarımızda peşin fiyatına 6 taksit uygulaması devam ediyor.

6 Taksit

-

  • Ömür Boyu Ücretsiz Tasarım Desteği
  • 7/24 Müşteri Temsilcisi Desteği

Ödeme Yöntemleri:

Tasarım Özellikleri

Store E-Ticaret Tasarımı 

Store E-ticaret tasarımı, kurumsal firmalar için tasarlanmış, akıllı filtre özelliğinde, yüksek seo uygulamalı profesyonel satış sitesidir.

E-ticaret dünyasında başarıya giden yol, dikkat çekici ve kullanıcı dostu bir web tasarım oluşturmakla başlar. Müşterilerin ilgisini çekmek ve onları alışveriş yapmaya teşvik etmek için kurumsal kimliğinize uyun e-ticaret tasarımlarımızla öne çıkın.

Premium e-ticaret tasarımları, kurumsal bir firma imajı oluşturmanızın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız.

Hizmet ve satışlarınızı artıracak Türkiye'nin entegre modüllü E-ticaret tasarımlarımızla markanızın görünürlüğünü artırabilir, dijital pazarlama stratejileri geliştirerek, hedef kitlenize daha etkili ulaşabilirsiniz.

Bir e-ticaret platformunda en önemli unsurlardan biri kullanıcı deneyimidir. Kullanıcılarınızın kolayca gezinebileceği, aradıklarını hızlıca bulabileceği tasarımlarımızla müşterileriniz sitenizden ayrılmak istemeyecek.

E-Ticaret sitelerinin başarılı olabilmesi için dikkat çekici bir tasarıma sahip olması oldukça önemlidir. Müşterilerinizin ilgisini çekebilmek ve siteye tekrar ziyaret etmelerini sağlayabilecek Türkiye'nin tek entegre modüllü e-ticaret tasarımlarımızla her zaman bir adım önde olacaksınız.

Store E-Ticaret Tasarımı

Ücretsiz SEO (Arama Motorları Entegrasyonu) 

Tüm kurumsal tasarımlarımızda ömür boyu geçerli SEO entegrasyonu teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak hazırlanır. Profesyonel Modül satın alan müşterilerimiz için Profesyonel SEO ücretsiz kurulur.

Bununla birlikte Premium Modül satın alan müşterilerimize Premium SEO, Premium Plus Modül satın alan müşterilerimize Premium Plus SEO ücretsiz olarak kurulur. Yapılan SEO entegrasyonu ömür boyu ücretsizdir. Tüm güncellemeler ile belli periyotlarda yapılan SEO içerik girişleri ücretsiz olarak yapılır. 

SEO fiyatlarımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

DEMOLARIMIZ

KURUMSAL DEMOLAR

Kurumsal ve E-Ticaret Demolarımızıdan birisi mutlaka size göre... 

Neden Kurumsal Web Sitesiniz Olmalı?

Kurumsal web tasarımlarımız, işletmenizin itibarını artırır, güvenilirlik ve profesyonellik hissi uyandırır. Müşterilerinizin markanıza olan güvenini artırarak satış ve hizmetlerinizi olumlu yönde etkiler. Ayrıca, mobil cihazlara uyumlu web tasarımı, kullanıcı deneyimini artırır ve dönüşüm oranlarını yükseltir.

Dijital dünyadaki yüzünüz olan kurumsal kimliğinizi öne çıkartın!

Arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı, markanızın online görünürlüğünü artırır ve potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmasını sağlar. "Yapay Zeka" entegrasyonlu, Türkiye'nin tek entegre modüllü kurumsal web tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Dijital dünyadaki yüzünüz olan kurumsal kimliğinizi, kullanıcı dostu, mobil uyumlu profesyonel web tasarımlarımızla arama motorlarında üst sırada görebileceksiniz.

İnternet ortamda varlığınızı güçlendirin!

İnternet dünyasında markanızın iz bırakması, web tasarımı ve marka yönetimi arasındaki bağın gücünü ortaya koymaktadır. İnternet çağında markaların online varlığı, tüketicilerle etkileşim kurma ve akılda kalıcı olma açısından büyük önem taşımaktadır.

Dijital ortamda varlığınızı güçlendirecek, Yapay Zeka entegrasyonu ile rekabet avantajı sağlayacak kurumsal web tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız.

SEO odaklı, "Yapay Zeka" teknolojisi ile rakiplerinizin önünde olun!

Profesyonel web tasarımı, kullanıcı deneyimini ve marka imajını güçlendirmek için kritik bir rol oynamaktadır. Yaratıcı ve etkili web tasarımlarımız teknik bilgiyle sanatsal dokunuşu bir araya getirerek benzersiz ve işlevsel kurumsal bir site oluşturmayı hedefler.

SEO odaklı, "Yapay Zeka" teknolojisi ile içerikleri hazırlanmış, optimize edilmiş, mobil uyumlu web tasarımlarımız, markanızın dijital dünyada daha görünür olmasını sağlar.

Türkiye'nin tek entegre modülleri ile bir adım öndesiniz!

Web tasarımlarımız, markanızın dijital platformlarda nasıl göründüğünü belirleyen temel unsurlardan biridir. Kullanıcı dostu arayüzler, etkileyici görseller ve akılda kalıcı "Yapay ZEKA" destekli içerikler, entegre modüller, markanızın dijital dünyada iz bırakmasına yardımcı olur.

"Yapay Zeka" entegrasyonlu, Türkiye'nin tek entegre modüllü, kurumsal kimliğinizi yansıtan web tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Web tasarımlarımızda kalite her zaman ön planda!

Web tasarımlarımızda kalite her zaman ön planda olmalıdır. Ancak kaliteli hizmet her zaman yüksek fiyatlı hizmet anlamına gelmez. Çağrı Tasarım olarak, kaliteli tasarımı uygun fiyatlarla buluşturarak, bütçenizi zorlamadan dijital varlığınızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel web tasarımlarımız, kullanıcı deneyimini ve marka imajını güçlendirmek için kritik bir rol oynamaktadır. Yaratıcı ve etkili web tasarımlarımız teknik bilgiyle sanatsal dokunuşu bir araya getirerek benzersiz ve işlevsel kurumsal bir site oluşturmayı hedefler.

TASARIM MODÜLLERİ

Hizmet ve satışlarınızı artıracak Türkiye'nin tek entegre web tasarım modülleri ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız...  Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz

STANDART MODÜLLER

Standart modüller, tüm tasarımlara uygulanır ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ücretsiz olarak sitenize entegre edilir ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

Tasarımlarımızın tamamı mobil uyumlu olup, tüm uygulamalarda % 100 performansla çalışır.

Tarayıcı Uyumluluğu

Tasarımlarımızın tamamı, tüm tarayıcılarda (Chrome, Bing, Mozilla, Vivadi, Opera, Internet Explorer vb. % 100 uyumludur. 

Entegre Türkçe Tema

Entegre Türkçe Tema

Optimize edilmiş süper hızlı Ajax tasarım temalarımızı her zaman güncel tutarak yüksek performans sunuyoruz.

İletişim & SSS Formları

Ziyaretçilerinizin en sık kullandığı alanlardan iletişim ve Sık Sorulan Sorular Alanını kurumsal bir yapıya getirerek özelleştirdik. 

Hakkımızda & Portföy Alanı

Hakkımızda & Portföy Alanı

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan hakkımızda, portföy, hizmetlerimiz alanları profesyonel ekiplerimizce yapıldı.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal Medya Entegrasyonu

Ürünlerinizi tanıtmanın etkili yollarından birisi olan sosyal medya uygulamaları için tam entegrasyon sağladık.

PROFESYONEL MODÜLLER

Profesyonel modüller, tüm tasarımlara uygulanır ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

Sınırsız Hosting

Firmalarımızın rahat hareket etmelerini sağlamak için hiçbir şekilde limit koymadık. Sitenizi dilediğiniz şekilde, özgürce kullanabilirsiniz.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı

İş Takip & Proje Yönetim Sistemi

Müşterileriniz ve ekibinizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerisinde barındırdan iş/hizmet/proje takip modülü.

Çalışan Bilgi Yönetim Sistemi (ÇBYS)

PYS modülü temel mantık olarak çalışanların eğitim ve diğer tüm bilgilerini saklamak ve PDF ortamında göstermek için geliştirilmiş modül...

Form & Raporlama Modülü

Form & Raporlama Modülü

İnteraktif (etkileşimli) formlar oluşturmanız ve web sitenize entegre etmeniz için mükemmel hazırlanmış bir uygulamadır.

Pro Slider Düzenleme

Pro Slider Düzenleme

Ürünlerinizi etkili tanıtmanın en önemli ayaklarından olan anasayfa slider düzenleme işlemi tek ekranda

SEO Entegrasyonu

Standart SEO

Tasarımlarımızda profesyonel SEO uygulamaları kullanılmakta olup, sıralamada üste çıkartmak için teknik ekibimiz her zaman yanınızdadır

PREMIUM MODÜLLER

Premium modüller, premium ve premium plus tasarımlara uygulanır.

Canlı Sohbet Modülü

Canlı Sohbet Modülü

Müşterilerinizle iletişiminizi her zaman aktif tutacak Canlı Sohbet Uygulaması sitenize entegre edilerek aktif hale getirilir. 

Optimize Hız

Optimize Hız

Optimize hız ve performans alanındaki en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için çok çalıştık.

Kurumsal E-Posta

Profesyonel E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik

Personel Yönetim Sistemi

Personelinizin çalışma saatlerini, devamsızlığını, maaş bordrolarını ve projeleri takip eden İnsan Kaynakları modülü...

Otomatik WebP & Görüntü Sıkıştırma

Otomatik WebP & Görüntü Sıkıştırma

Tüm görsellerinizi tek tıklamayla sıkıştıran ve yeni nesil "Google Webp" entegrasayonu ücretsiz olarak kurulur.

Mağaza Görünümü

Mağaza Görünümü

Sitenizin önemli bir diğer kullanım alanı mağaza ızgara ve liste alanlarını yeniden özelleştirdik ve düzenlemeleri tamamen size bıraktık

Satış & E-Ticaret Entegrasyonu

Satış & E-Ticaret Entegrasyonu

WooCommerce satış için gerekli tüm eklentileri ücretsiz olarak kurulur.

Sanalpos Entegrasyonu

E-ticaret siteleri için önemli bir uygulama olup, yazılım ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur.

Pro Görsel Düzenleyici

Görsel düzenleyici ile ürünlere sınırsız görsel ve 360° görsel ekleme özelliği tanımlanmıştır

Ürün Videolu Tanıtım

Ürün Videolu Tanıtım

Ürünleriniz için ekleyeceğiniz video linkleri ile ziyaretçilerinize sunumlarınızla etkileyin

Nitelik & Özellik Varyasyonlar

Mağazanızda satışlarınızı doğru hedefe ulaşmasını sağlayan nitelik / özellik varyasyonlarını hazırlamak şimdi daha pratik.

Sözleşme Modülü

Sözleşme Modülü

Ödeme formunda veya kullanıcı kayıt işlemleri için kendi şablonunla oluşturacağınız sözleşmeleri, müşteriler için oluşturur, gösterir, onaylatır ve saklar.

Ücretsiz Kargo Bildirimi

Müşterilerinizi ücretsiz kargo ile alışverişe teşvik etmek için  değer belirleyin ve değere ulaşana kadar alışverişe teşvik edin.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Hem sipariş takip sürecini şeffaf ve izlenebilir hale getirecek, hem de ürünlerinize uygulanabilir bölgelere göre kendi sevkiyat yöntemlerinizi belirleyeceksiniz.

Sipariş Takip Modülü

Sipariş Takip Modülü

Sipariş Takip Modülü uygulaması tasarımcılarımız tarafından hazırlanarak sitenize entegre edilmektedir.

İndirim zaman sayacı

İndirim Zaman Sayacı

İndirim zamanlama uygulaması ile her ürün için indirim zaman sayacı uygulaması

Üye Girişi & Kayıt

Üye Girişi & Kayıt

Tasarımlarımızda profesyonel üye girişi ve yeni kayıt uygulamaları ile, sosyal ağlarla giriş için entegrasyon da hazır

“Birlikte Satın Al”

Bu uygulama ile satışlarınızı artırabilir, müşterilerinize aynı ekrandan farklı seçenekler sunabilirsiniz.

Değişken Karşılaştırma

Özelleştirilebilir Karşılaştırma

Ziyaretçilerinizin en çok kullandığı alan olan karşılaştırma tablosu uygulamasını özelleştirilebilir olarak yeniden tasarladık

Favori Listesi

Pro Favori Listesi

Müşterilerinizin ilgilendiği ürünler için hızlı satın almalarını kolaylaştıran favori listesi şimdi daha profesyonel olarak hizmetinizde.

Ürün Ölçü & Boyut Rehberi

Ürün Ölçü & Boyut Rehberi

Ziyaretçilerinize ürün, kategori bazında ölçü, boyut, beden uygulamalarını gösterebileceğiniz mükemmel bir ölçü rehberi uygulaması

Pro Müşteri İncelemeleri

Pro Müşteri İncelemeleri

Müşterilerinizin, ürünlerinizi görsel destekli ve farklı varyasyonlarla değerlendirme yapmalarını sağlayan gelişmiş değerlendirme modülü.

PREMIUM PLUS MODÜLLER

Premium Plus Modül, Premium Plus tasarımlara uygulanır.

Dinamik kurallar
Premium Plus Modül

Dinamik Kurallar

Satışlarınızı artıracak çok fonksiyonlu, müşteriyi eyleme geçirecek işlevleri olan uygulamalar

İşveren Hesabı Modülü

Çoklu ve entegre edilebilir işveren ve müşteri hesabı modülünü müşterileriniz için tamamen özelleştirdik.

Müşteri Grubu Oluşturma
Premium Plus Modül

Müşteri Grubu Oluşturma

Müşteri grubu oluşturarak, tanımladığınız müşteri ya da müşteri grubuna göre özel fiyatlandırma yapabilirsiniz

Premium Plus Modül

Akıllı Filtreleme

Kullanımı oldukça basit, müşterinize yalnızca uygun sonuçları göstereceğiniz mükemmel bir filtre

Premium Plus Modül

Min/Max miktar belirleme

Dilediğiniz ürüne, kategoriye, kullanıcıya miktar/tutar belirlemesi yapabilirsiniz.

Premium Plus Modül

Cüzdan Uygulaması

Tasarımlarımız işveren/müşterilerinizin bir cüzdan uygulaması sistemini kullanmasına olanak sağlar.

Premium Plus Modül

Geri Ödeme & İade

Geri ödeme uygulaması, işveren veya müşterilerin siparişlerini aynı uygulama içerisinde tek tıkla geri iade etmelerine imkan tanır.

Ödül Uygulaması
Premium Plus Modül

Ödül Uygulaması

Satıcı, müşterileri her üründe ödüllendirecek tutarı belirleyebilir. Ödül uygulaması, cüzdan uygulamamız ile tamamen uyumludur

Hediye Kartı Uygulaması
Premium Plus Modül

Hediye Kartı Uygulaması

Hediye kartı uygulaması, satıcıların e-ticaret sitelerinde sınırsız sayıda hediye kartı ürünü satmalarına olanak tanır

Pazaryeri Entegrasyonu
Premium Plus Modül

Pazaryeri Entegrasyonu

E-Ticaret sitenizden pazaryeri uygulamalarına satış entegrasyonları tarafımızdan hazırlanarak teslim edilir

"Birlikte Satın Al" İndirimleri
Premium Plus Modül

"Birlikte Satın Al" İndirimleri

"Birlikte Satın Al" uygulaması ile birden fazla ürünü HIZLI SATIN AL yöntemi ve özel promosyonlar düzenleyerek müşterilerinize satabilirsiniz.

Premium Plus Modül

B2B & B2C Modülü

Çağrı Tasarım Türkiye’nin en kapsamlı B2B & B2C Satış Entegrasyonu ile bir ilke daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyor.

Döviz Modülü
Premium Plus Modül

Döviz Modülü

Ziyaretçilerinizin ürün fiyatı para birimlerini gerçek zamanlı olarak değiştirmesine ve seçilen para biriminde ödeme yapmasına olanak tanır.

Toplu Ürün Düzenleme
Premium Plus Modül

Toplu Ürün Düzenleme

Ürünlerinizde toplu ürün düzenleme, güncelleme, silme gibi işlemleri tek tıkla yapabilirsiniz.

Premium Plus Modül

XML İçe & Dışa Aktarma

XML dosyadan veya link üzerinden ürün çekme, bu ürünlerin stoklarını belirli aralıklarla güncelleme ya da ürünlerinizi dışarı aktarma modülü

E-posta Doğrulaması
Premium Plus Modül

E-posta Doğrulaması

Spam'ı engelleyen yalnızca gerçek müşterilere kayıt imkanı veren e-posta doğrulama bağlantılı entegrasyon

Premium Plus Modül

Kademeli Fiyatlandırma

Çok Al Az Öde mantığı ile miktar/fiyat uygulaması yaparak satışınızı artırırın.

E-posta Doğrulaması
Premium Plus Modül

Partner Reklam Desteği

Yüksek hit yapan partner sitelerimizde banner destekli reklam uygulamaları sağlanır. 

İhale & Müzayede
Premium Plus Modül

İhale & Müzayede

İhale & Müzayede modülümüz ile satışlarınızı artıracak uygulamalar...

Premium Plus Modül

ADS Reklam Desteği

Premium Plus Modülünde 3 ay x 500 ₺ Google ADS Reklam desteği sağlıyoruz.

Premium Plus Modül

E-Katalog Desteği

Sitenizde on-line gösterebileceğiniz kurumsal firmanızı yansıtan 8 sayfalık e-katalog hazırlanır ve sitenize yüklenir.

Teklif Yönetim Sistemi
Premium Plus Modül

Teklif Yönetim Sistemi

Tasarım ekibi olarak tekliflerin nasıl çalıştığına dair heyecan verici yeni uygulamalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Premium Plus Modül

Google ADS Spam IP Yasaklama

Google ADS reklamlarınızda SPAM IP'leri yakalayarak kapmanyalarınızı gerçek kullanıcılara gösterecek "Google ADS Spam IP Yasaklama" entegrasyonu

Premium Plus Modül

Toplu Sipariş Yönetimi

Toplu sipariş sistemi, işverenler için toplu sipariş vermelerine olanak sağlayan tamamen entegre bir modüldür. 

Neden Bir Web Sitesine Sahip Olmalısınız?

Kurumsal Web Tasarımları, firmanız hakkında önemli bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yoludur. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini unutmayın. Ayrıca, yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek her zaman güncelleme imkanına sahip olabileceksiniz.

 

Videoyu oynat

Tasarım Modülleri

Standart Modüller

Standart Modül

SSL Güvenlik Sertifikası , Mobil Uyumluluk , Tarayıcı Uyumluluğu , Entegre Türkçe Tema , İletişim & SSS Formları , Hakkımızda & Portföy Alanı , Kurumsal E-Posta , Sosyal Medya Entegrasyonu

Profesyonel Modüller

Profesyonel Modül

Sınırsız Hosting , İş Takip & Proje Yönetim Sistemi , Çalışan Bilgi Yönetim Sistemi (ÇBYS) , Form & Raporlama Modülü , Mega Menü , Standart SEO Entegrasyonu

Premium Modüller

Premium Modül

Canlı Sohbet Modülü , Optimize Hız , Profesyonel E-Posta , Personel Yönetim Sistemi , Satış & E-Ticaret Entegrasyonu , Sanalpos Entegrasyonu , Pro Görsel Düzenleyici , Ürün Videolu Tanıtım , Nitelik & Özellik Varyasyonlar , Sözleşme Modülü , Ücretsiz Kargo Bildirimi , Gelişmiş Kargo Yönetimi , Sipariş Takip Modülü , İndirim Zaman Sayacı , Üye Girişi & Kayıt , “Birlikte Satın Al” , Değişken Karşılaştırma , Pro Favori Listesi , Webp & Görüntü Sıkıştırma , Mağaza Görünümü , Mağaza Özelleştirme , Ürü Ölçü & Boyut Rehberi , Pro Müşteri İncelemesi

Premium Plus Modüller

Premium Plus Modülü

Dinamik Kurallar , İşveren Hesabı , Müşteri Grubu Oluşturma , Akıllı Filtreleme , Min/Max Fiyat Belirleme , Cüzdan Uygulaması , Geri Ödeme & İade , Ödül Uygulaması , Hediye Kartı Uygulaması , Pazaryeri Entegrasyonu , Birlikte Satın Al Promosyon , B2B & B2C Modülü , Döviz Modülü , Toplu Ürün Düzenleme , XML İçe & Dışa Aktarma , E-Posta Doğrulama , Kademeli Fiyatlandırm , Partner Reklam Desteği , İhale & Müzayede , ADS Reklam Desteği , E-Katalog Desteği , Teklif Yönetim Sistemi , Google ADS Spam Engelleme , Toplu Sipariş Yönetimi

Profesyonel SEO

Profesyonel SEO

Anasayfa ve Firma Tanıtım SEO , Google Search Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama , Anahtar Kelime Analizi

Premium SEO

Premium SEO

İç Link , Dış Link Yönlendirme , Organik Trafik Analizi , Tüm Sayfa SEO Entegrasyonu (Ürün Hariç) , Google Search , Bing , Yahoo ve Yandex Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama , Anahtar Kelime Analizi , Site Hız Optimizasyonu

Premium Plus SEO

Premium Plus SEO

Site Hız Optimizasyonu , Görsel Optimizasyonu , Arama Motorları Site Key Entegrasyonu , Ürün/Hizmet SCHEME SEO , Google Search , Bing , Yahoo ve Yandex Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama ve Güncelleme , Anahtar Kelime Analizi , İç Link , Dış Link Yönlendirme ve Güncelleme , Organik Trafik Analizi ve Takibi , Kullanıcı Analizleri ve SPAM ADS Önleme , Sütun İçeriği Takibi

Müşteri Değerlendirmesi

0 inceleme
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreleri temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Store E-Ticaret Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5