Destek Dökümanı

Sosyal Medya Entegrasyonları

Sosyal Medya Entegrasyonları

Günümüzde ürün ya da hizmetleri tanıtmanın etkili yollarından birisi olan sosyal medya uygulamalarına oldukça fazla önem veriyoruz. Bu doğrultuda siz de oluşturmuş olduğunuz sosyal medya bağlantılarınızı sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonları

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal Medya uygulamalarını özelleştirmek için Wp-Admin alanından KRC Web Tasarım / Sosyal Medya sekmesini tıklayınız. Bu alanlarda özelleştirebileceğiniz uygulamalar;

Sosyal Medya Entegrasyonu

  • Yapışkan sosyal bağlantıları ekinleştirebilir ya da kapatabilirsiniz (Etkinleştirdiğinizde Sayfayı kaydırdığınızda sosyal butonlar ekranda sabitlenecektir.)
  • Sosyal Profillere Bağlantılar: Dünya genelinde bulunan tüm sosyal bağlantılar KRC Web tasarımlarımıza entegre edilmiştir. kısa kodunuzu yapılandırın. Belirli bir bağlantıyı kaldırmak için alanı boş bırakabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sosyal bağlantı sayfanızın linkini ilgili yerlere eklemek. İki tür sosyal buton olduğunu unutmayın. Birincisi, SHARE düğmeleri . Sayfanızı sosyal medyada paylaşan simgeleri görüntüler. İkincisi ise TAKİP butonları . Basitçe sosyal profillerinize bağlantılar görüntüler. Her iki türü de burada yapılandırabilirsiniz.
  • PAYLAŞ Butonu: Tüm sosyal bağlantılar için PAYLAŞ butonu aktif olarak bulunmaktadır. Yapmanız gereken sadece paylaşıp pyalaşılmayacağını bir kez seçmeniz yeterli olacaktır.

Önceki Eğitim: Mobil uyumluluk

Sonraki Eğitim: Kurumsal e-posta

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir