Destek Dökümanı

Slider Düzenleme

Kademeli Fiyatlandırma

Ürünlerinizi etkili tanıtmanın en önemli ayaklarından olan anasayfa slider düzenleme işlemi oldukça basit bir uygulama olup, gerekli açıklamaları aşağıda bulacaksınız. Slider düzenleme işlemini isterseniz yazılım ekibimize yaptırabileceğinizi unutmayın.

Slider Düzenleme

Slider Düzenleme İşlemleri

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Anasayfanızda bulunan slider alanını düzenlemek için Wp-Admin / Slider alanına geçiyoruz. Buradan önceden tanımlı slider’ı düzenle kısmına tıklayarak düzenleme alanına geliyoruz. Alt tarafta bulunan zaman çizelgesinden düzenlemek istediğimiz alana tıklayarak tüm düzenlemeleri yapıyoruz.

Yaptığımız düzenlemeleri sağ alt köşede bulunan SAVE kısmından kaydediyoruz. Görsel ekleme işlemlerinde yüksek çözünürlüklerde görsel eklemeyi unutmayın. Lütfen aşağıdaki eğitim videosunu izleyiniz.

Slider Düzenleme Eğitim Videosu

 

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir