Destek Dökümanı

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik. Artık tüm cihazlardaki hesaplarınızı eşitleyebilir, gönderdiğiniz ve aldığınız her e-postada işletmenizi tanıtabilir, klasörleri yönetebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik tüm işlemler ücretsiz olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Uygulamayı başlatmadan e-posta ekinin içeriğini görüntüleyin. Cep telefonları bile dahil olmak üzere tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntüler.

Randevu planlayın, diğer takvim uygulamalarından etkinlik transfer edin, davet gönderin ve hiçbir şeyin gözünüzden kaçmaması için tüm cihazlarınızda hatırlatıcı bildirimler alın.

Kurumsal E-Posta Ayarları

E-posta istemcinizin e-posta hesabınızı otomatik olarak yapılandırıp yapılandıramayacağını kontrol etmek için lütfen mail@alanadı.com adresinizi eklemeyi deneyin.

Otomatik yapılandırma olanağı yoksa e-posta hesabınızı elle kurmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Gelen sunucusu ayarları (IMAP)

Sunucu: imap.secureserver.net

Port: 993

Kullanıcı Adı: Tarafınıza verilen e-posta adresi

Bağlantı: SSL/TLS

Parolanız: Oluşturduğunuz parola

Giden sunucusu ayarları

Sunucu: smtpout.secureserver.net

Port: 465

Kullanıcı Adı:

Tarafınıza verilen e-posta adresi

Bağlantı: SSL/TLS

Parolanız: Oluşturduğunuz parola

Önceki Konu: Sosyal medya entegrasyonu

Sonraki Konu: Cüzdan Uygulaması

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir