2024

Kurumsal, OSGB, Blog, E-Ticaret Web Tasarım Fiyatları

Ekonomik web tasarım fiyatları ile Türkiye’nin en kapsamlı web grafik laboratuvarında, profesyonel kadrolarımızla 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.  Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgilendirme için destek dökümanlarımızı inceleyiniz

Kurumsal, OSGB ve Blog tasarımlarda Profesyonel ve Premium modül, E-Ticaret, Haber ve Eğitim tasarımlarında Premium ve Premium Plus Modülü kullanılır. 

responsive1 450
+200

KURUMSAL TASARIM

Kurumsal kimliğinize göre özel olarak tasarlanır.

12

A TAKIMI

Tasarım, Grafik ve Yazılım uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

1500+

MUTLU MÜŞTERİ

1500'ün üzerinde kurumsal firmalara hizmet veriyoruz.

+120

PROJELİ İŞLER

Firmalarımıza 100'ün üzerinde projelerimizle destek oluyoruz.

TASARIM ve UYGULAMA FİYATLANDIRMALARI

WEB TASARIM FİYATLARI

-- Satın aldığı ürünü değerlendiren müşterilerimiz için ilk yıllık aidat ödemeleri % 50 indirimli... --

* Google ADS Reklam Desteği

*Google ADS reklam desteklerinde kelime bazlı reklamlar için SEO Uzmanlarımız tarafından aylık EN AZ 5.000+ ₺ üzerinden belirtilen ay kadar destek sağlanır.

Kurumsal Web Tasarımlarında Fırsat

Bir Site Sizden
Bir Site Bizden

Premium Plus modülü satın alan müşterilerimize 2. kurumsal site + Alan Adı + SSL Sertifikası + Hosting + Tasarım ücretsiz olarak teslim edilir.

responsive1 450
Premium E-Ticaret Tasarımı

MUHTEŞEM KAMPANYA

1 + 1

Bir Site Sizden
Bir Site Bizden

Arama motorlarında SEO performansınızı artırmanıza katkı sağlayacak, daha fazla ziyaretçi / müşteriyi sitenize çekecek 2. site kampanyasını başlattık.   İlk siteyi satın alan müşterilerimiz için ikinci siteyi tamamen ücretsiz olarak tasarlıyor, arama kayıtlarını oluşturarak, kullanıma hazır halde teslim ediyoruz

Premium Plus E-Ticaret Tasarımları

YILLIK AİDAT ÖDEMELERİ

Yıllık aidat ödeme kriterleri aşağıdadır. Tasarım satın alan müşterilerimiz bir sonraki yıl aidat öderler. Aidat ödemeleri; Hosting, kurumsal e-posta, eğitim ve teknik desteği kapsar. Alan Adı (.com, .net, .biz) Çağrı Tasarım üzerinde olan firmalarımız 2024 yılı için 400,00 ₺ yıllık ödemelere ilave edeceklerdir.

Yıllık AidatÜcret
Blog siteleri yıllık aidat ücreti1.500 ₺
Business siteleri yıllık aidat ücreti2.500 ₺
E-Ticaret siteleri yıllık aidat ücreti (standart)3.500 ₺
E-Ticaret siteleri yıllık aidat ücreti (market)6.500 ₺
OSGB siteleri (Eğitim modülü hariç ise)2.500 ₺
OSGB siteleri (Eğitim modülü dahil ise)6.500 ₺
Emlak Siteleri (Google haritalar dahil)4.500 ₺
Haber siteleri yıllık aidat ücreti4.500 ₺
Eğitim siteleri yıllık aidat ücreti6.500 ₺

Aidat Ödemelerini
Online Yapın

Yıllık aidat ödemelerini online aşağıdaki linkten kolayca yapabilirsiniz.

Neden Bir Web Siteniz Olmalı?

Firmalar açısından baktığımızda, firma hakkında yararlı bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme imkanına sahip olan bir web sitesi en doğru tercih olacaktır.  

Bir işiniz varsa ve bir web siteniz yoksa, işiniz için büyük fırsatları kaybediyorsunuz. Web sitesinin kendisi, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birçok farklı pazarlama stratejisi gerçekleştirmek için kullanılabilir. Bir işletme sahibi olarak, tüketicilerin nerede olduğunu bilmelisiniz. Ancak tüketiciler size ulaşamıyorlarsa ne olur? Bu, işletmeniz için bir web sitesi bulunmaması nedeniyle aldığınız risklerden en büyüğüdür.

Web tasarımlarımız, kurumsal bir firma imajı oluşturmanın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız. Sadece firma olarak değil, kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu kurumsal web tasarımlarımızdan birisine sahip olmanızdır.

Web Sitesinin Ticari Katkıları

Bir web sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan daha az maliyetli olmaktadır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürünler için yeniden baskı maliyeti çıkarmaz. Özellikle kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Ekonomik ve pratik çözüm üretmiş olacağınız gibi ağaçlarımızın bir nebze de olsa korunmasına fayda sağlamış olursunuz. Ayrıca görsel bir tasarıma sahip ve altyapısı tecrübeli bir web tasarım ekibi tarafından hazırlanmış web sitesi, sunduğu müşteri kazanma potansiyeli açısından, diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans birincisidir. Ek olarak Mail ile iletişim firmanız açısından çok önemli bir yere sahiptir.

Web sitesi sahibi olduğunuzda firmanıza ait kurumsal bir mail adresine de sahip olursunuz. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde popüler olan  Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, firmanızın kendine ait mail adresinin verdiği ciddiyeti sağlamayacaktır.

Tüm bunların yanında kurumsal bir firma imajı yaratabilmenin olmazsa olmazlarındandır web sitesi. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız web sitesine sahip olmalısınız. Ayrıca sadece firma değil kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu web sitesi sahibi olmaktır.

Web Sitesinin Faydaları

Yazıyı buraya kadar okuduysanız ve “bizim bir web sitemiz zaten var” diyorsanız şu soruları kendinize sormanız sizin faydanıza olacaktır. Web sitemizi istediğimiz an kendimiz güncelleyip yeni bilgiler ekleyebiliyor muyuz ? ( Bir güncelleme ihtiyacımız olduğunda sitenizi yapan firmayla iletişim zaman alabilir ve maliyetli olabilir )

Web sitemiz arama sonuçlarında ne kadar başarılı ? Ürün ve hizmetlerimiz internette arandığında bizim sitemiz bulunabiliyormu ve müşterilerimiz bizden haberdar mı ? ( Arandığında bulunamayan bir web sitesi en önemli amacını yerine getirememiş demektir. )

Bir web sitesi yaptırdık fakat müşteri kazanabilmek adına hala sürekli olarak reklam maliyeti ödüyoruz. Web sitemiz neden sürekli masraf çıkarıyor ? ( Eğer doğru bir web sitesine sahipseniz, internet üzerindeki paralı reklam araçlarına gerek kalmadan doğal yollardan müşteri kazanmanız mümkün. Çünkü bir web sitesinin başarısı zaten doğal arama sonuçlarında bulunabildiğinde sağlanmış demektir. )