Destek Dökümanı

Geri Ödeme/İade Uygulaması

Geri Ödeme/İade Uygulaması

Geri ödeme uygulaması, işveren veya müşterilerin siparişlerini aynı uygulama içerisinde tek tıkla geri iade etmelerine imkan tanır.

Müşteri Geri Ödeme Uygulaması

Müşteri sipariş verdiği ürün ya da hizmeti belirtilen süre içerisinde geri iade etmek için HESABIM/Siparişler alanına gelir.

Geri Ödeme/İade Uygulaması

Burada bulunan Geri Ödeme ikonuna tıklayarak ve iade gerekçesini belirterek iade işlemini başlatır. İade işlemlerinde tam iade ya da parçalı (kısmi) iade uygulamaları da mevcuttur. İade işlemi yönetim tarafından onaylanırsa, iade ödemesi cüzdan hesabına otomatik olarak aktarılır. Müşteri iade işlemini kredi kartıyla yaptıysa ödeme kredi kartı hesabına aktarılır.

Yönetici Geri Ödeme Onay İşlemi

Yönetici, admin panelinde bulunan Geri Ödeme uygulamasına gelir. Burada bekleyen iade işlemleri arasından iade edilecek siparişi/siparişleri seçerek onaylar veya reddeder.

 

Önceki Konu: Cüzdan Uygulaması

Sonraki Konu: Ödül Uygulaması

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir