Destek Dökümanı

Toplu Sipariş Entegrasyonu

Kurumsal Kimlik Tasarımlarımızla Firmanızı Geleceğe Taşıyın

Web tasarımlarımızda toplu olarak sipariş verme imkanı da mevcuttur. Bu modülümüz özellikle şirketler/işverenler genellikle tam olarak ne aradıklarını bildikleri, daha önce sipariş verdikleri ürünleri tekrarladıkları veya tam olarak hangi SKU’ları aradıklarını bildikleri için hızlı bir şekilde sipariş vermelerini sağlar.

Toplu Sipariş Entegrasyonu

Toplu Sipariş Entegrasyonu

İşveren HESABIM alanından TOPLU SİPARİŞ sekmesine tıkladığında mağazanıza ait özel fiyatları kapsayan ürünlerin listesini görür.

İşverenler talep ederlerse TOPLU SİPARİŞ sayfasından da sipariş işlemlerini yapabilir

Burada seçtikleri ürünler için miktarı girerek direk sepete ekleyerek HIZLI bir şekilde sipariş oluşturabilir. Ürün arama alanına ürün ismi, SKU gibi bilgileri girerek de diledikleri ürünü bulabilirler. Örnek toplu sipariş sayfası için bağlantıyı tıklayınız

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir