Destek Dökümanı

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Sipariş Takip Modülü

Gelişmiş kargo yönetimi modülümüz, hem sipariş takip sürecini şeffaf ve izlenebilir hale getirecek, hem de ürünlerinize uygulanabilir bölgelere göre kendi sevkiyat yöntemlerinizi yapılandırmanızı sağlayacak.

Kargo Yönetimi Uygulaması

Gelişmiş Kargo Modülümüzde Kargo firmasını ve Takip numarasını girerek, KARGO BİLGİLERİNİ KAYDET  butonuna bastığınza sipariş durumu otomatik olarak KARGOYA VERİLDİ durumuna geçer ve müşterinize HEM SMS (Opsiyonel), hem de E-posta ile KARGO BİLGİLERİ gönderilir.

Kargo Modülünde yer alan firmalar;

 1. Yurtiçi Kargo
 2. Aras Kargo
 3. Sürat Kargo
 4. PTT Kargo
 5. MNG Kargo
 6. UPS Kargo
 7. TNT
 8. DHL
 9. Fedex
 10. Bolt Kargo

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL VE UYGULAMALAR ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Satıcılar ve Müşteri/İşverenler arasında ikili ilişkileri canlı tutmak ve gelirinizi artıracak çözümler üretmek için durmadan çalışıyoruz.

Kargo Modülü Admin Uygulaması

Wp-Admin alanından siparişler sekmesine gelerek, kargoya verilen siparişi seçin. Sol tarafta bulunan kargo uygulaması alanından kargo firması ve takip numarasını girerek, KARGO BİLGİLERİNİ KAYDET butonuna bastığınızda, otomatik olarak müşteriye bilgilendirme e-postası ve opsiyonel SMS gönderilir.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Kargo Yönetimi Ayarları

Kargo Yönetimi Bilgirim ayarlarına wp-admin alanından KARGO YÖNETİMİ alanında gelerek düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. Bu alanda 3 farklı uygulama işlemini düzenleyebilirsiniz;

 • Bildirim ayarlarını yönetme
 • Bildirim şablonlarını yönetme
 • Kargo bilgisi yazdırma şablonlarını düzenleme

Kargo Yönetimi Bildirim Ayarları

Kargo Yönetimi bildirim ayarları alanından SMS ayarlarınızı, E-Posta ayarlarınızı düzenleyebilir, test işlemi ile doğrulama uygulaması yapabilirsiniz.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Kargo Yönetimi Bildirim Şablonları

Kargo yönetimi bildirim şablonlarından kargounuzun beklemede, hazırlanıyor, kargo hazırlanyor, kargoya vereildi, ödeme bekleniyor, tamamlandı işlemleri için şablonlar oluşturabilir ya da varsayılan şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

Kargo Yönetimi Bildirim Şablonları

Kargo Yönetimi Yazdırma Ayarları

Kargo yönetimi yazdırma ayarları uygulamasından gönderi bilgileri yazdırma şablonu ve barkod yazdırma şablonu boyutlarının seçimlerini yapabilirsiniz.

Kargo Yönetimi Yazdırma Ayarları

 

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir