Destek Dökümanı

Üye Girişi ve Yeni Kayıt Ekranı Özelleştirmeleri

Üye Girişi ve Yeni Kayıt Ekranı Özelleştirmeleri

Tasarımlarımızda profesyonel üye girişi ve yeni kayıt uygulamaları mevcut olup, sosyal ağlarla giriş için entegrasyon da hazırdır.

Üye Girişi ve Yeni Kayıt Ekranı Özelleştirmeleri

Üye Girişi ve Yeni Kayıt Ekranı Özelleştirmeleri

Üye girişi ve yeni kayıt özelleştirmelerini Wp-Admin alanından KRC Web Tasarım / Giriş/Kayıt sekmesini tıklayarak yapabilirsiniz. Bu alanlarda özelleştirebileceğiniz uygulamalar;

  • Giriş sayfası sekmeleri; Oturum açma ve kayıt formları için sekmeleri etkinleştirebilir ya da pasif edebilirsiniz.
  • Kayıt başlığını yeniden oluşturabilirsiniz.
  • Kayıt metni: Web sitenizde kayıt hakkında bilgiler gösterebilirsiniz. Örneğin: “Sitemize kaydolmak, sipariş durumunuza ve geçmişinize erişmenizi sağlar. Aşağıdaki alanları doldurmanız yeterlidir, kısa sürede sizin için yeni bir hesap oluşturacağız.”
  • Giriş başlığını yeniden oluşturabilirsiniz.
  • Giriş metni: Web sitenizde oturum açma hakkında bilgiler gösterebilirsiniz. Örneğin; Sitemizde “İşveren” hesabınızla oturum açın ve TYS (Teklif Yönetim Sistemi)  ve İhale modülünü ücretsiz kullanmaya başlayın.
  • Kayıt ve Giriş simgelerini hesabım sayfasında gösterebilir ya da gizleyebilirsiniz.

Üye Girişi ve Yeni Kayıt Ekranı Özelleştirmeleri

Sosyal Ağlarla Giriş ve Kayıt

Web sitenize sosyal ağlarla giriş uygulamalarımızı kullanarak müşterilerinize daha hızlı işlem kabiliyeti kazandırabilirsiniz.

  • Facebook uygulaması ile giriş; Web sitenizde Facebook ile oturum açmayı etkinleştirin. Bunu yapmak için Facebook https://developers.facebook.com/‘da bir APP oluşturmanız gerekir. Ardından APP ayarlarına gidin ve orada Uygulama Kimliği ve Uygulama Sırrı kopyalayın. Ayrıca bu örnekteki gibi Yeniden Yönlendirme URI’si eklemeniz gerekir. ( https://demo7.krcwebtasarim.com/hesabim/facebook/int_callback) gibi…
  • Google uygulaması ile giriş: Web sitenizde Google ile oturum açmayı etkinleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için https://console.developers.google.com adresinde bir Google API’leri projesi oluşturmanız gerekir. /apis/dashboard/. API Erişimi sekmesine gidip OAuth 2.0 istemci kimliği oluşturduğunuzdan emin olun. Uygulama türü için Web uygulamasını seçin. Yönlendirme URI’sinin gerçek OAuth 2.0 geri arama URL’sine ayarlandığından emin olun, genellikle (https://demo7.krcwebtasarim.com/hesabim/google/oauth2callback ) gibi…

Sosyal oturum açma butonuna tıkladıktan sonra oturum açmadan hesap sayfama yönlendirilirseniz etkinleştirebilir ya da pasif edebilirsiniz.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir