Destek Dökümanı

Teklif Yönetim Sistemi

Teklif Yönetim Sistemi

Çağrı tasarım olarak Teklif Yönetim Sistemi’nin nasıl çalıştığına dair heyecan verici yeni uygulamalarımız ile hem müşterilerinize, hem de modülü satan alan mağazalarımıza harika olanaklar sunuyoruz.

Artık özel tekliflerinizi, işveren gruplarına göre hazırlayarak, özel PDF formatında gönderebilirsiniz. Hazırladığınız e-teklifler e-posta yolu ile işverenlerinize ya da özel müşterilerinize gönderebilir, işverenden gelen teklifleri değerlendirebilir, yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklif Yönetim Sistemi

Teklif Yönetim Sistemi Kullanımı

Admin panelinizden B2B ve TEKLİFLER alanına gelerek, hemen yeni bir teklif oluşturabilirsiniz.

Teklif Yönetim Sistemi Kullanımı

Önemli: Her Teklif FORMUNDA TEKLİF BAŞLIĞI mutlaka girilmelidir. Teklif Başlığı e-postada iletilecek KONU başlığı olup, oldukça önemlidir.

Teklif oluştururken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Öncelikle teklifi hangi işletme ve gruplara oluşturacağınızı seçmelisiniz. Tabi ki tüm gruplara özel teklif de sunabilirsiniz. Ancak unutmayın; vereceğiniz teklif katmanlı oluşturduğunuz fiyatlardan daha aşağıda olmalıdır
  • “Bu teklif için gösterilecek ek özel metin” alanına vereceğiniz teklifle ilgili etkili tanıtımınızı yazabilirsiniz.
  • Daha sonra teklif vereceğiniz ürünü/ürünleri sırasıyla seçerek miktar ve birim fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.
  • Birden çok ürün için teklif veriyorsanız ÖĞE EKLE butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Teklif Başlığı alanına ürün ya da ürünlerle ilgili 10-12 kelimeyi geçmeyecek şekilde girin.
  • Tüm işlemlerinizi son kez kontrol ettikten sonra TEKLİFİ KAYDET butonuna basınız.
  • UNUTMAYIN; TEKLİFİ KAYDET dediğiniz andan itibaren seçtiğiniz tüm gruplara resmi teklifiniz e-posta ile gidecek ve işverenlerin İŞVEREN HESAPLARINDA bulunan TEKLİFLER alanında siz teklifinizi silene kadar görünecektir.

Teklif Yönetim Tanıtım Videosu

 

Örnek PDF Çıktısı

Teklif Yönetim Sistemi

Teklif Formlarının İşverenler Tarafından Görüntülenmesi

Hazırladığınız teklifler, önce işverenlerin e-posta hesaplarına düşer. İşverenler detayını görmek isterlerse HESABIM - TEKLİFLER alanından verilen teklifleri değerlendirebilir, PDF olarak alabilir ya da teklifi SİPARİŞE DÖNÜŞTÜREBİLİR.

Yine işverenleriniz karşı bir teklifte bulunabilir ve onayınıza gönderebilir. Siz onay verirseniz, işverenein teklifi geçerli olur ve SATIN ALMA işlemini gerçekleştirebilir.  

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir