Destek Dökümanı

Optimize Hız

Ömür Boyu Lisans ve Güncellemeler

Çağrı Tasarım temasıyla artık yavaş web siteleriyle savaşmanıza gerek yok. Optimize hız ve performans alanındaki en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için çok çalıştık. Çağrı Tasarım, CSS ve JS dosyalarını yalnızca ihtiyaç duyulan sayfalara yüklemek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Optimize Hız Uygulaması

Optimize Hız Uygulaması

Çağrı Tasarım olarak hız optimizasyonu için sadece tema hızı ile sınırlı kalmadık. Bununla birlikte profesyonel WP-Rocket uygulamasını da siteye entegre yaptık. Böylece sitenize önbellekleme, eklentiler için CSS ve JS entegrasyonlarını da otomatik olarak yapılmasını sağladık.

Optimize Hız

Optimize hız ve önbellekleme işlemleri uygulaması yazılımcılarımız tarafından düzenlenir ve sitenize uygulanır. Sizin ayrıca işlem yapmanıza gerek olmadan, tüm uygulamalar tarafımızdan yapılır.

Önceki Konu: Tasarım şablonları

Sonraki Konu: Ürün favori listesi

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir