Web Tasarım Teklif Formu

Web Tasarım Teklif Formu'nu doldurarak en uygun fiyatla bizden teklif alabilirsiniz.

storec shop 3

Tasarımlar

storec cog 3

Modüller

storec cog 3

Referanslar

responsive1 450

Web Tasarım Bilgilendirmeleri

Neden Web Tasarım Teklif Formu Doldurmalıyım?

Sitenizin doğru tekniklerle optimizasyonunu sağlayarak, arama motorlarında üst sıralara çıkartmak ve daha fazla ziyaretçi çekmek için web tasarım teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Neden Sizi Seçmeliyim?

Dijital dünyadaki yüzünüz olan kurumsal kimliğinizi, kullanıcı dostu, mobil uyumlu profesyonel web tasarımlarımızla arama motorlarında üst sırada göreceksiniz. Hedef kitlenizi analiz eden, yüksek ziyaretçi çeken Yapay Zeka destekli profesyonel SEO entegrasyonlarımızla rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. 

Ömür Boyu Lisans ve Güncelleme

Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, firmanıza göre % 100 özelleştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tasarımı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyoruz. Profesyonel web tasarımlarımız kolay anlaşılır, tamamen özelleştirilebilir bir düzene sahiptir. Firmanıza ve kurumsal kimliğine göre % 100 özelleştirebilirsiniz.

Çoklu Tasarım Uygulamaları

Tasarımlarımız kurumsal kimliğinize göre yüzlerce tasarımlarımız arasından seçilerek tamamen özelleştirilir ve firmanıza ücretsiz olarak lisanslanır. Tüm tasarımlarımıza BURADAN bakabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

Sunucu ile istemci (yani kullanıcı) arasındaki veri akışını şifrelemeye yarayan SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ücretsiz olarak sitenize entegre edilir. Böylece siteniz ile kullanıcı bilgisayarları arasındaki bağlantı şifrelenerek, güvenlik duvarı oluşur.

Kısaca adres çubuğunun yeşil olması, sitenize girildiği anda gerçek bir şirketle muhatap olunduğunu gösterecek ve güven faktörünü en üst düzeye çıkarırken bu durumun satışlarınıza da yansımasını sağlayacaktır.

Türkçe Tema ile Düzenleme

Çağrı Tasarım temalarımız süper hızlı bir arayüz sağlayan WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için optimize edilmiş birinci sınıf bir temadır.

Önce kullanıcı deneyimine odaklanan KRC Web, kullanıcılara sayfaları sürekli yenilemeye gerek kalmadan çok hızlı ve sorunsuz bir çevrimiçi alışveriş arayüzü sağlamak için güçlü bir AJAX teknolojisi kullanır.

Detaylar için TIKLAYINIZ

Optimize Hız

CT Web temasıyla artık yavaş web siteleriyle savaşmanıza gerek yok. Optimize hız ve performans alanındaki en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için çok çalıştık. CT Web, CSS ve JS dosyalarını yalnızca ihtiyaç duyulan sayfalara yüklemek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir.

CT Web olarak hız optimizasyonu için sadece tema hızı ile sınırlı kalmadık. Bununla birlikte profesyonel WP-Rocket uygulamasını da siteye entegre yaptık. Böylece sitenize önbellekleme, eklentiler için CSS ve JS entegrasyonlarını da otomatik olarak yapılmasını sağladık

Yüksek SEO Uygulamaları

Tüm tasarımlarımız % 100 SEO uyumlu olup, standart SEO uygulamaları ücretsiz olarak yapılır ve arama motorlarına gönderilerek, sıralama entegrasyonu sağlanır.

Tarayıcı ve Mobil Uyumu

Web tasarımlarımızın tamamı, tüm tarayıcılar için % 100 uyumludur. 

Bunula birlikte; tüm tasarımlarımızmobil uyumlu olup, tüm uygulamalarda % 100 performansla çalışır.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Günümüzde ürün ya da hizmetleri tanıtmanın etkili yollarından birisi olan sosyal medya uygulamalarına oldukça fazla önem veriyoruz. Bu doğrultuda siz de oluşturmuş olduğunuz sosyal medya bağlantılarınızı sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik. Artık tüm cihazlardaki hesaplarınızı eşitleyebilir, gönderdiğiniz ve aldığınız her e-postada işletmenizi tanıtabilir, klasörleri yönetebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik tüm işlemler ücretsiz olarak tarafınıza sunulmaktadır

Canlı Sohbet Uygulamaları

Müşterilerinizle iletişiminizi her zaman aktif tutacak Canlı Sohbet Uygulaması sitenize entegre edilerek aktif hale getirilir. Bu uygulama ile Whatsapp dışında, telefon görüşmesi, SMS, Facebook Massenger, Facetime, Telegram ve Skype uygulamalarını aynı anda kullanabilirsiniz.  

Sosyal Medya Entegrasyonu

Günümüzde ürün ya da hizmetleri tanıtmanın etkili yollarından birisi olan sosyal medya uygulamalarına oldukça fazla önem veriyoruz. Bu doğrultuda siz de oluşturmuş olduğunuz sosyal medya bağlantılarınızı sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Sınırsız Hosting

Sınırsız hosting uygulamamız ile firmalarımızın rahat hareket etmelerini sağlamak için hiçbir şekilde limit koymadık. Sitenizi dilediğiniz şekilde, özgürce kullanabilirsiniz.

Hız açısından en yüksek performans gösteren hosting sağlayıcılarımız 0.8 saniye ile sunucularımız olmuştur.  Hosting sunucularımızın bazı değerleri ve özellikleri için TIKLAYINIZ

Web Tasarım Teklif Formu

Web Tasarım Teklif Formu'nu doldurarak en uygun fiyatla bizden teklif alabilirsiniz.