Destek Dökümanı

İletişim Formu ve SSS

Müşteri grubu oluşturma ve müşteri ya da müşteri grubuna göre fiyat belirleme

Ziyaretçilerinizin en sık kullandığı alanlardan birisi de iletişim ve sık sorulan sorular alanıdır. Çağrı tasarım iki alanı da tek bir sayfada yapılandırarak, ziyaretçilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırıyor.

İletişim Formu ve SSS

İletişim Formu ve SSS Düzenleme

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL VE UYGULAMALAR ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

İletişim Formu alanına ulaşmak için Wp-Admin alanından sayfalar kısmında geçerek, iletişim sayfasını bulmanız gerekiyor. Bu sayfayı “Elementor ile Düzenle” seçeneğini seçerek dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Aynı şekilde Sık Sorulan Sorular alanını da özelleştirebilir, yeni ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz alana FARE ile bir kez tıklayarak sol menüden düzenleme işlemini yapabilirsiniz. Yaptığınız işlemlerin ardından KAYDET ile uygulamayı kapatabilirsiniz.

İletişim formları otomatik olarak KRC Chaptcha uygulaması ile korunmaktadır. Dolayısıyla spam mailleri de engelleyerek, mail kutunuzun dolmasının önüne geçebilirsiniz.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir