Destek Dökümanı

Hakkımızda Alanı

Çalışan Bilgi Yönetimi Sistemi - ÇBYS

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan hakkımızda alanı profesyonel ekiplerimizce hazırlanan Elemontor uygulaması ile yapılmıştır. Düzenlemeler tarafımızca yapılabileceği gibi, siz de basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL VE UYGULAMALAR ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Hakkımızda Alanı Düzenlemesi

Hakkımızda Alanı

Hakkımızda alanına ulaşmak için Wp-Admin alanından sayfalar kısmında geçerek, iletişim sayfasını bulmanız gerekiyor. Bu sayfayı “Elementor ile Düzenle” seçeneğini seçerek dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz alanı ve Portfolyo alanı işlemleri için de aynı şekilde Wp-Admin alanından sayfalar kısmında geçerek, bu sayfaları bulmanız gerekiyor. Bu sayfayı “Elementor ile Düzenle” seçeneğini seçerek dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir