Destek Dökümanı

Nitelik / Özellik Varyasyonlar

El İlanı Nasıl Hazırlanır?

Mağazanızda satışlarınızı doğru hedefe ulaşmasını sağlamanın en önemli ayaklarından birisi de nitelik / özellik varyasyonlarının yapılmasıdır. Bu nedenle KRC Web uygulamalarımızda sınırsız varyasyon ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Nitelik / Özellik Varyasyon Belirleme

Nitelik / Özellik varyasyon belirleme işlemini ve özelleştirmelerini Wp-Admin alanından WooCommerce / Nitelikler sekmesini tıklayarak yapabilirsiniz.

Nitelik / Özellik Varyasyonlar

Nitelik alanları aynı zamanda akıllı robot uygulamalarının da bir parçası olduğu için e-ticaret siteleriniz için vazgeçilmez bir işlemdir. Bu nedenle nitelikleri belirlerken satmayı planladığınız ürünlerin detaylı profilini çıkartmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Nitelik alanlarının SEO uygulamalarında da kullanılacağını lütfen unutmayınız.

 

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir