Destek Dökümanı

SEO Uygulamaları

SEO Uygulamaları

E-Ticaret tasarımlarımızda 3 farklı SEO uygulamaları kullanılmakta olup, arama motorları sıralamasında en üste çıkartmak için teknik ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Modüllere Göre SEO Uygulamaları

Profesyonel Modüle göre SEO uygulamaları

Profesyonel modül seo uygulamalarında anasayfa ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Ana sayfa SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma

Tekinoğlu Endüstri 

Örnek Arama Linki için Tıklayınız

Profesyonel Modüle göre SEO uygulamaları


 

Premium Modüle göre SEO uygulamaları

Premium modülde seo uygulamalarında anasayfa, hizmetlerimiz, hakkımızda, iletişim, portföy/projeler ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Tüm sayfalar için KURUMSAL SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search, Bing, Yahoo ve Yandex entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma;

Koltuk Tamir Hizmetleri

Örnek Arama Linki için TIKLAYINIZ

Premium Modüle göre SEO uygulamaları

 


 

Premium Plus Modüle göre SEO uygulamaları

Premium plus modülde seo uygulamalarında anasayfa, hizmetlerimiz, hakkımızda, iletişim, portföy/projeler, ÜRÜN/HİZMET SCHEME ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Tüm sayfalar için KURUMSAL SCHEME SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search, Bing, Yahoo ve Yandex entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma;

Ahşap Saksı 

Örnek Arama Linki için TIKLAYINIZ

Premium Plus Modüle göre SEO uygulamaları

 

Önceki Konu: Sınırsız nitelik varyasyonları

Sonraki Konu: Chaptcha iletişim formu ve SSS

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir