Destek Dokümanı

Personel Yönetim Sistemi Modülü (Zaman Yönetimi)

Personel Yönetim Sistemi Modülü

Personel Yönetim Sistemi Modülü (Zaman Yönetimi), çalışanınızın/personelinizin çalışma saatlerini,devamsızlığını ve projelerinizi takip etmek için hazırlanmış gelişmiş İnsan Kaynakları Yönetimi modülüdür.

Personel Yönetim Sistemi Modülü Nedir?

Personel Yönetim Sistemi Modülü (PYS) ya da Zaman Yönetimi, temel İnsan Kaynakları Yönetimi ve personel işlevselliğini sorunsuz bir şekilde entegre eden kullanıcı dostu, sezgisel bir modüldür. Aylık veya saatlik bazda, işverenleriniz için Gerçek Zamanlı Çalışma Saatlerini, Aylık Rapor Üretimini, İzinleri, Bildirimleri, Tatilleri, Kullanıcı Rollerini yönetebilirsiniz.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

ZAMAN YÖNETİMİ PERSONEL GİRİŞİ

Bununla birlikte, mail & SMS yoluyla bildirim özelliği de vardır, bu da mail veya SMS ile bilgilendirileceğiniz anlamına gelir. Çalışanlarınızı dünyanın herhangi bir yerinden katılımlarını işaretlemelerine olanak tanır. Çalışanların Kesin Mevcut Konumu ile birlikte GİRİŞ / ÇIKIŞ Saatini tam olarak yakalar, böylece çalışanlarınızın katılımını ve katılım konumlarını istediğiniz zaman çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgilendirme ve demoyu incelemek için;

Personel Çalışma Programı (Personel için) TIKLAYINIZ.

Kullanıcı: SalihDere
Şifre: Ct123456**

Zaman Yönetimi ya da Personel Yönetim Sistemi Modülü (PYS), ilgili çalışanlarının katılımını izlemek için büyük veya küçük işletmeler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Personel Yönetim Sistemi Modülü Özellikleri

Personel Yönetim Sistemi Modülü veya Zaman Yönetimi Modülü özelliklerinden bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

 • Kullanıcı Yönetimi (Yönetici / Çalışan)
 • Devam / Takip Yönetimi
 • Tatil Yönetimi
 • Personel Tanımla
 • Çalışan Saati GİRİŞ/ÇIKIŞ durumunda yöneticiye bildiri
 • Gerçek Zamanlı Çalışan Takibi
 • Aylık Katılım Raporu
 • Çalışanların Geçmiş Devamsızlık Raporu
 • Olay yönetimi
 • Yaprak Yönetimi (İzin Yönetimi)
 • Proje Yönetimi
 • Görev yönetimi
 • Prim Ödeme Yönetimi
 • Bordro yönetimi
 • Maaş Bordrosu Oluşturucu
 • Konum Yönetimi
 • Katılım Raporlarını Dışa Aktarma (CSV)
 • Gösterge Tablosu ve çok daha fazlası için Kısa Kodlar
 • Personeller için Gösterge Tablosu
 • Personeller için Arka Uç Panosu
 • Yönetici için Pano Özelleştirici
 • Sezgisel ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü
 • % 100 Türkçe kullanım

Örnek: Personel Yönetim Sistemi’ni kullanarak çalışmalarında ve çalışanları arasında profesyonel bir ortam oluşturan İstanbul Evrensel OSGB, diğer uygulamalarımız ile ön plana çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Öne Çıkan Tasarım Demoları

TASARIM DEMOLARI

Web Tasarımlarımız; Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, özelleştirilebilir  etkileşimli web tasarımlarıdır.

Personel Yönetim Sistemi (Zaman Yönetimi) Kullanım Kılavuzu

Yönetici Panosu Paneli

Admin paneline giriş yaparak Zaman Yönetimi (PYS) alanına gelin. Bu alanda Personel Yöneti Sistemi ile ilgili olarak personellerinizin listesini ve durumlarını, son projelerinizin durumunu, duyuru ve etkinliklerinizi, görevli personellere ve diğer zaman yönetimi ile ilgili alanlara ulaşabilirsinizz.

Personel Yönetim Sistemi (Zaman Yönetimi)

 

Personel Yönetimi Paneli

Personel Yönetimi Paneli için Admin paneli /Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden Personeller alanına gelin. Bu alanda firmanızda kayıtlı tüm personellerinizi listeleyebilirsiniz. FİLTRE uygulaması ile personellerinizi bulundukları konumlara, departmanlara, vardiyalara ve çalışma rollerine göre sıralayabilir, düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Personel Paneli 

Yeni Personel/Çalışan Ekleme

Yeni bir çalışan eklemek için Yeni  Ekle’ye tıklayın , ardından sisteminize yeni bir çalışan eklemek için açılır pencereden YENİ OLUŞTUR’u tıklayın, içindeki tüm bilgileri doldurun ve ” Kaydet ” butonuna basın. Aktif veya pasif olma durumlarıyla birlikte tam çalışan listesini burada bulacaksınız. (Personel uygulamaları için e-posta/SMS uygulaması mevcuttur)

Yeni Personel/Çalışan Ekleme

Departman Yönetimi

Personel Yönetimi Paneli için Admin paneli /Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden DEPARTMANLA alanına gelin. Bu alanda firmanızın yaptığı hizmetleri, bölümleri, iş kollarını girebilirsiniz.

Departman Yönetimi

Yeni Departman Ekleme

Yeni bir departman eklemek için Yeni  Ekle’ye tıklayın. Departman adını girerek, departmanınıza RENK kodu vererek KAYDET butonuna basın.

Yeni Departman Ekleme

 

Vardiyalar Paneli

Personel Yönetimi Paneli için Admin paneli /Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden VARDİYALAR alanına gelin. Bu alanda firmanızın çalışma saatlerini girmelisiniz.

Vardiyalar Paneli

Yeni Vardiya Ekleme

Yeni bir vardiya eklemek için Yeni  Ekle’ye tıklayın. Ekleyeceğiniz vardiayaya isim verin, ardından Vardiya başlama saati, Vardiya Bitiş Saati, Geç çıkış saati ayarlarını yaparak KAYDET butonuna basın.

Yeni Vardiya Ekleme

 

Bildirim Paneli

Bildirim paneli, şirket için duyurularınızı yönetebileceğiniz, çalışanlarınızla iletişim kurabileceğiniz bir alandır.  Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden BİLDİRİMLER alanına gelin. (Bildirim uygulamaları için e-posta/SMS uygulaması mevcuttur)

Bildirim Paneli

Yeni Bildirim Ekle

Yeni bir bildirim eklemek için Yeni  Ekle’ye tıklayın. Bildirim başlığı, bildirim açıklamasını girin ve KAYDET butonuna basın. Bildirimi kapatmak için DURUMUNU PASİF yapmanız yeterli olacaktır.

Yeni Bildirim Ekle

 

Etkinlikler Paneli

Etkinlikler Paneli, etkinlik tarihi vererek yapılacak etkinlikleri yönetebileceğiniz profesyonel bir alandır. Bu alanda tüm etkinliklerinizi yönetebilirsiniz. Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden ETKİNLİKLER alanına gelin. (Etkinlik uygulamaları için e-posta/SMS uygulaması mevcuttur)

Etkinlikler Paneli

Yeni Etkinlik EKLE

Yeni bir etkinlik eklemek için Yeni Ekle’ye tıklayın. Etkinlik başlığınızı, etkinlik tarihini, etkinlik açıklamalarını girerek KAYDET butonuna basın. Etkinlik tamamlandığında durumu pasif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Etkinlik EKLE

 

Tatiller Paneli

Tatiller Paneli, firmanızda uyguladığınız resmi tatil günlerini girebileceğiniz bir alandır. Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden TATİLLER alanına gelin.

Tatiller Paneli

 

Yeni Tatil Ekle

Yeni bir tatil eklemek için Yeni Ekle’ye tıklayın. Tatil tanımını, açıklamasını, tatil başlangıç tarihi, tatil bitiş tarihi durumunu girin ve KAYDET butonnuna basın.

Yeni Tatil Ekle

 

Yapraklar Paneli

Yapraklar Paneli, personellerinize verilen izinler ile personelin talep ettiği izinleri (idari izin, üvretli izin, mazeret izni, yıllık izin gibi) yönetebileceğiniz bir alandır.  Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden YAPRAKLAR alanına gelin. Bu alanda personelinizden gelen izin taleplerini personel çalışma durumlarını rolleri yönetebilir, onaylayabilir ya da reddedebilirsiniz. (Personel izin talepleri için e-posta/SMS uygulaması mevcuttur)

Yapraklar Paneli

Personel İzin Türleri

Personel izin türlerine Zaman Yönetimi alanından Yapraklar / Türler alanından ulaşabilirsiniz.

Personel Yönetim Sistemi Modülü (Zaman Yönetimi)

Personel İzin Talep Türü Oluşturma

Yeni bir personel izin talep türü oluşturmak için Yapraklar / Türler alanından Yeni Ekle alanına geliniz.  İzin açıklamasını ve iznin ücretli mi yokda ücretsiz mi olduğunu belirterek KAYDET butonuna basınız.

Personel İzin Talep Türü Oluşturma

 

Projeler Paneli

Çağrı Tasarım yeni bir uygulama ile Proje Yönetim Sistemi uygulamasının bir uygulamasını Zaman Yönetimi / Personel Yönetim Sistemi modülüne de ekledi. Bu modülde yeni projelerinizi girebilir, personel atayabilir, görevlendirme yapabilir ve projelerinizi yönetebilirsiniz. Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden PROJELER alanına gelin. Bu alanda projelerinizi durumlarırna, önceliklerine ya da atamalarınıza göre inceleyebilir, düzenleyebilir, bitme performansını ayarlayabilir, projelerle ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Projeler Paneli

 

Yeni Proje Ekleme

Yeni Proje Eklemek için PROJELER alanındna YENİ EKLE butonuna basınız. Bu alanda Proje başlığınızı, proje başlama ve bitiş tarihlerini, projenin maliyetini, Proje durumunu, proje önceliğini, projeye atanacak personelleri ve proje açıklamasını girerek KAYDET butonuna basınız. (Proje uygulamaları için e-posta/SMS uygulaması mevcuttur)

Yeni Proje Ekleme

Proje Görevleri

Proje görevleri, projelere atanan görevleri listeyelebileceğiniz, takip edebileceğiniz, güncelleyebileceğiniz bir alandır. Proje görevlerine ulaşmak için PROJELER alanından projeye tıklamanız yeterlidir. Bu alanda proje görevlerini yönetebilirsiniz.

Proje Görevleri

Projeye Görev Atama

Projeye Görev Atama yapmak için seçtiğiniz projeye tıklayarak, YENİ GÖREV EKLE alanına geliniz. Bu alanda Proje Görev Başlığını, Proje görevi başlangıç ve bitiş tarihleriniz, tahmini süresini, proje görevi durumunu, önceliğini, PROJE GÖREVİNE ATANAN personeli ve açıklamasını girerek KAYDET butonuna basınız.

Projeye Görev Atama

Raporlar Paneli

Raporlar Panelinde çalışanların durumlarını, maaşlarını, maaş detaylarını, çalışma sürelerini, izinlerini, tarih gün ya da personel bazında sorgulayabileceğiniz bir alandır. Zaman Yönetimi (PYS) bölümünden RAPORLAR alanına gelin.

Raporlar Paneli

 

Personel Yönetim Sistemi Genel Ayarlar

Proje Yönetim Sistemi Zaman Yönetimi panelinde GENEL AYARLAR alanında ulaşmak için Zaman Yönetimi alanından sağ üstte bulunan AYARLAR sekmesine gerliniz. Bu alanda Genel Ayarları, E-Posta Şablonlarını, SMS Şablonlarını, Bildirim Ayarlarını, Dize çevirilerini ve Personel ekranı düzenlemelerine ulaşabilirsiniz.

Genel Ayarlar

Genel Ayarlar alanında şirketinizle ilgili genel bilgileri, haftalık çalışma programlarını, çalışan kontrol paneli ayarlarını ve kısıtlamaları yönetebilirsiniz.

Personel Yönetim Sistemi Genel Ayarlar

 

E-Posta Şablonları

E-Posta Şablonları Çağrı Tasarım tarafından firmanıza uygun şekilde hazırlanarak teslim edilir. Ancak şablona her zaman ulaşabilir ve özelleştirebilirsiniz.

E-Posta Şablonları

 

SMS Şablonları

SMS Şablonları Çağrı Tasarım tarafından firmanıza uygun şekilde hazırlanarak teslim edilir. Ancak şablona her zaman ulaşabilir ve özelleştirebilirsiniz.

SMS Şablonları

Bildirim Ayarları

Bildirim Ayarları alanında e-posta ve SMS ayarlarınızıı yönetebilirsiniz.

Bildirim Ayarları

Dize Çeviri Ayarları

Bu alanda personelinizin ekranında görünen tanımlamaları firmanıza göre yeniden özelleştirebilirsiniz.

Dize Çeviri Ayarları

 

Personel Giriş Formu Ekranı

Personel Giriş Formu Ekranı

 

Personel Panosu Paneli

Personel Yönetim Paneli, çalışan personellerinizin mesai başlama ekranıdır. Bu alanda personeliniz kullanıı bilgileri ile sisteme girerek mesaiye başlayacak sistem tarafından takip edilecektir. Personel Çalışma Programı ekranında personelleriniz, mesai giriş ve çıkış bilgilerini, maaş bordrosunu, izin taleplerini, tatilleri, kendisine atanan projeleri, görevleri ve yönetim notlarına ulaşabilecektir.

Personel Panosu Paneli

Maaş Bordrosu Oluşturma

Maaş Bordrosu oluşturmak için Zaman Yönetimi Panelinden MAAŞ BORDROSU alanına geliniz. Burada departmana ve aya göre maaş bordrosu OLUŞTUR butonuna bastığınızda, otomatik olarak personellerinizin maaş bordroları oluşur.  Maaş bordrolarını, görüntüleyebilir, yazdırabilir, personele gönderebilir ve indirebilirsiniz. Maaş bordrolarının, sisteme kaydettiğiniz bilgilere ve personellerin çalışma performansına göre oluşacağını lütfen unutmayınız.

Maaş Bordrosu Oluşturma

 

Prim Ödeme Yönetimi

Personellerinize maaş haricinde prim ödeme uygulamasını da devreye aldık. Böylece çalışanlarınıza performans ya da proje bazlı ekstra prim ödeme imkanı sunabilirsiniz. Prim ödeme yönetimine gitmek için Zaman Yönetimi / Prim Ödeme alanına geçiş yapınız.

Prim Ödeme Yönetimi

Yeni Prim Ödeme

Yeni Prim ödeme uygulaması için Zaman Yönetimi / Prim Ödeme / Yeni Prim Ödeme butonuna tıklayınız. Bu alanda Prim Ödeme Başlığını, açıklamasını, prim ödenecek personeli, prim ödemesi  yapılacak dönemi (ayı) ve prim tutarını girerek KAYDET butonuna basınız. Artık yeni prim ödemesi maaş bordrosuna eklendi. Personele de bilgilendirme olarak gitti.

Yeni Prim Ödeme

 

Personel Yönetim Sistemi Avantajları

Personel Yönetim Sistemi Modülü (Zaman Yönetimi), çalışanınızın/personelinizin çalışma saatlerini,devamsızlığını ve projelerinizi takip etmek için hazırlanmış gelişmiş İnsan Kaynakları Yönetimi modülüdür.

Ürün ve hizmetlerinizde satış pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için tüm imkanları kullanan Çağrı Tasarım ile her zaman bir adım önde olacaksınız. 

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı

Müşterileriniz ve ekibinizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerisinde barındırdan proje yönetim sistemi modülü devrede

W Logo kare 50 Ücretsiz Kargo Bildirim Ekranı W Logo kare 50 Döviz Modülü W Logo kare 50 Pazaryeri Entegrasyonu W Logo kare 50 Kademeli Fiyatlandırma W Logo kare 50 Üründe İndirim Zaman Sayacı W Logo kare 50 Partner Reklam Desteği W Logo kare 50 Ölçü Rehberi Entegrasyonu W Logo kare 50 Teklif Yönetim Sistemi W Logo kare 50 E-Ticaret Cüzdan Uygulaması W Logo kare 50 Sözleşmeler Modülü W Logo kare 50 Gelişmiş Kargo Yönetimi W Logo kare 50 “Akıllı Robot” Entegrasyonu W Logo kare 50 Müşteri Grubu Oluşturma W Logo kare 50 Sipariş Takip Modülü W Logo kare 50 Toplu Ürün Düzenleme W Logo kare 50 SEO Entegrasyonu
W Logo kare 50 Ücretsiz Kargo Bildirim Ekranı W Logo kare 50 Döviz Modülü W Logo kare 50 Pazaryeri Entegrasyonu W Logo kare 50 Kademeli Fiyatlandırma W Logo kare 50 Üründe İndirim Zaman Sayacı W Logo kare 50 Partner Reklam Desteği W Logo kare 50 Ölçü Rehberi Entegrasyonu W Logo kare 50 Teklif Yönetim Sistemi W Logo kare 50 E-Ticaret Cüzdan Uygulaması W Logo kare 50 Sözleşmeler Modülü W Logo kare 50 Gelişmiş Kargo Yönetimi W Logo kare 50 “Akıllı Robot” Entegrasyonu W Logo kare 50 Müşteri Grubu Oluşturma W Logo kare 50 Sipariş Takip Modülü W Logo kare 50 Toplu Ürün Düzenleme W Logo kare 50 SEO Entegrasyonu
author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Personel Yönetim Sistemi Modülü (Zaman Yönetimi)” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir