Destek Dökümanı

Mantık Formu Modülü

Mantık Formu Modülü

Matematik Mantık Formu Modülü ile basit matematik işlemleri yaparak, ziyaretçilerinize farklı hesaplama uygulamaları oluşturabilirsiniz. Bu modül ile yapabileceklerinizin sınırı matematik formülleri ile yapacağınız işlemlere göre sınırsızdır.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

Matematik Mantık Formu Modülü

Matematik Mantık Formu Modülü Kullanımı

Bu modülü kullanmak için Wp-Admin alanından HESAPLAMA ALANLARI uygulamasına gidin. Varsayılan olarak 8 farklı uygulama içerisinden dilediğinizi seçebilir ya da kendiniz yeni bir hesaplama formu oluşturabilirsiniz.

Modül kullanımı ile ilgili detaylı video anlatımı modülü satın aldığınızda ayrıca linkle gönderilecektir. Bununla birlikte gerekli verileri teknik ekibimize verdiğinizde, sizin adınıza ve sitenizin kurumsal kimliğine uygun hesaplama alanı oluşturulur.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir