Destek Dökümanı

E-Ticaret Tasarımı Özellikleri

E-Ticaret Tasarımı Özellikleri

Premium e-ticaret tasarımı özellikleri arasında % 100 özelleştirilebilir, olağanüstü hızlı ve optimize edilmiş, mobil uyumlu, tamamen Türkçe tasarımlardır.

E-Ticaret Tasarımı Özellikleri

Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, firmanıza göre % 100 özelleştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tasarımı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyoruz. Profesyonel web tasarımlarımız kolay anlaşılır, tamamen özelleştirilebilir bir düzene sahiptir. Firmanıza ve kurumsal kimliğine göre % 100 özelleştirebilirsiniz.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

 

E-Ticaret Sitesi Tanıtım Videosu

Kurumsal kmiliğinizi yansıtan e-ticaret tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz.

Premium E-Ticaret Tasarımı Özellikleri

 

Premium e-ticaret tasarımlarımız, kurumsal bir firma imajı oluşturmanızın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız. İşte premium e-ticaret tasarımı özelliklerinden bazıları;

 

Ömür Boyu Lisans ve Güncellemeler

 

Satın almış olduğunuz e-ticaret tasarımlarımızı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyor ve yedekliyoruz.

 

Çoklu tasarım modülü

 

Tasarımlarımız kurumsal kimliğinize göre yüzlerce tasarımlarımız arasından seçilerek tamamen özelleştirilir ve firmanıza ücretsiz olarak lisanslanır. Tüm tasarımlarımıza BURADAN bakabilirsiniz.

 

SSL Güvenlik Sertifikası (HTTPS) ;

 

Sunucu ile istemci (yani kullanıcı) arasındaki veri akışını şifrelemeye yarayan SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ücretsiz olarak sitenize entegre edilir. Böylece siteniz ile kullanıcı bilgisayarları arasındaki bağlantı şifrelenerek, güvenlik duvarı oluşur.

 

Kısaca adres çubuğunun yeşil olması, sitenize girildiği anda gerçek bir şirketle muhatap olunduğunu gösterecek ve güven faktörünü en üst düzeye çıkarırken bu durumun satışlarınıza da yansımasını sağlayacaktır.

 

Sonraki Konu: WooCommerce Satış Entegrasyonu

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir