Kampanyalar

1 Site Sizden, 1 Site Bizden

1 Site Sizden, 1 Site Bizden

Bir işiniz varsa ve bir web siteniz yoksa, işiniz için büyük fırsatları kaybediyorsunuz. Web sitesinin kendisi, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birçok farklı pazarlama stratejisi gerçekleştirmek için kullanılabilir. Bir işletme sahibi olarak, tüketicilerin nerede olduğunu bilmelisiniz. Ancak tüketiciler size ulaşamıyorlarsa ne olur? Bu, işletmeniz için bir web sitesi bulunmaması nedeniyle aldığınız risklerden en büyüğüdür. 

İşte bu yüzden Çağrı Tasarım olarak müşterilerimize değer veriyor, onların taleplerini en üst düzeyde karşılamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

1 Site Sizden 1 Site Bizden Kampanyası

Arama motorlarında SEO performansınızı artırmanıza katkı sağlayacak, daha fazla ziyaretçi / müşteriyi sitenize çekecek 2. site kampanyasını başlattık.   İlk siteyi satın alan müşterilerimiz için ikinci siteyi tamamen ücretsiz olarak tasarlıyor, arama kayıtlarını oluşturarark, kullanıma hazır halde teslim ediyoruz.  

1Site Sizden, 1 Site Bizden Şartları

Öncelikle sitemizden 1 adet tasarım satın almanız gerekiyor. 

  • Kurumsal, İşletme, Blog ya da OSGB tasarımlarından Premium modülünü satın alan müşterilerimiz için satın aldığı aynı modülden 2. kurumsal tasarım ücretsiz olarak tanımlanır.
  • E-Ticaret tasarımlarından Premium Plus modülünü satın alan müşterilerimiz için 1 adet Kurumsal tasarım ücretsiz olarak tasarlanır ve teslim edilir.
  • 2. Kurumsal tasarımlarda alan adı ilk yıl ücretsiz olarak firmanıza kaydedilir. 
  • 2. Kurumsal tasarım için satın alınan modülün karşılığı olan tüm uygulama ve eklentiler ücretsiz olarak tanımlanır.
  • 2. kurumsal tasarımda PRO SEO ücretsiz olarak kurulur ve siteler arası dış link /permalink bağlantısı yapılarak, site performansınızın artırılması sağlanır. 
  • 2. tasarım için birinci yılın sonunda alan adı ücreti + SSL sertifikası ve hosting ücretinin (Yıllık Aidat) yarısı tahsil edilir. 
  • Sonraki yıllar yıllık aidat bedeli tam olarak tahsil edilir. 
Web Tasarımı Fiyatları: Kaliteli Hizmet Uygun Fiyatlarla

Özellikle firmalar açısından baktığımızda, firma hakkında yararlı bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz.

Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme imkanına sahip olan bir web sitesi en doğru tercih olacaktır.

Bir web sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan daha az maliyetli olmaktadır. Ayrıca değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz yeni ürünler için yeniden baskı maliyeti çıkarmaz. Özellikle kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli sayesinde, web sitenizi kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca görsel bir tasarıma sahip ve altyapısı tecrübeli bir web tasarım ekibi tarafından hazırlanmış web sitesi, sunduğu müşteri kazanma potansiyeli açısından, diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans birincisidir. 

KURUMSAL TASARIMLARIMIZ

E-Ticarette Fark Yaratan Tasarım İpuçları

Ek olarak Mail ile iletişim firmanız açısından çok önemli bir yere sahiptir. Web sitesi sahibi olduğunuzda firmanıza ait kurumsal bir mail adresine de sahip olursunuz. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde popüler olan  Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, firmanızın kendine ait mail adresinin verdiği ciddiyeti sağlamayacaktır. Tüm bunların yanında kurumsal bir firma imajı yaratabilmenin olmazsa olmazlarındandır web sitesi. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız web sitesine sahip olmalısınız. Ayrıca sadece firma değil kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu web sitesi sahibi olmaktır.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir