Spor Web Tasarımı
Spor Web Tasarımı 12.500,0044.900,00 KDV
Ürünlere Dön
OSGB Web Tasarımları
OSGB Web Tasarımları 12.500,0044.900,00 KDV

Med Medical Web Tasarımı

(1 müşteri değerlendirmesi)
Stok kodu: CT241520

Med Medical Web Tasarımı, sağlık, hastane, medikal ürün tanıtım ve satış hizmeti veren firmalara hitap eden, mobil uyumlu web sitesi uygulamasıdır

Ücretsiz SEO Entegrasyonu

Arama Motorlarında Üst Sıra Garantili Yapay Zeka Destekli SEO Entegrasyonunda hangi modülü seçerseniz, o modüle ait SEO ücretsiz.

12.500,0044.900,00 KDV

Profesyonel
Premium
4 kişi şimdi bu tasarıma bakıyor
  • Kurumsal Kimliğinize Göre Özelleştirmeler

Seçtiğiniz tasarım kurumsal kimliğinize göre yüzde 100 özelleştirilir.

Ücretsiz

  • Hızlı Kurulum

Uzman ekiplerimizle kurumsal web sitenizi en geç 3 iş günü içerisinde teslim ederiz.

3 Gün

Ücretsiz

  • Peşin Fiyatına 6 Taksit Fırsatı

Tüm modül ve tasarımlarımızda peşin fiyatına 6 taksit uygulaması devam ediyor.

6 Taksit

-

  • Ömür Boyu Ücretsiz Tasarım Desteği
  • 7/24 Müşteri Temsilcisi Desteği

Ödeme Yöntemleri:

Tasarım Özellikleri

Med Medical Web Tasarımı

Med Medical Web Tasarımı, hastane, medikal, sağlık işletmelerine bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, Personel Yönetim Sistemi, Çalışan Bilgi Kartı uygulamalı, yüksek seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.

Med Medical Web Tasarımı, kurumsal bir firma imajı oluşturmanızın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız.

% 100 SEO uyumlu Med Medical Web Tasarımını ömür boyu firmanıza lisanslıyor ve ücretsiz güncelliyoruz. Tasarımlarımız kurumsal kimliğinize göre tamamen özelleştirilir ve firmanıza ücretsiz olarak lisanslanır.

Sadece firma olarak değil, kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu kurumsal web tasarımlarımızdan birisine sahip olmanızdır.

SSL Güvenlik Sertifikası ücretsiz olarak sitenize entegre edilir. Bizimle çalıştığınız sürece ayrıca hiçbir ücret ödemezsiniz.

Kurumsal web sitelerimiz, görsel bir tasarıma sahip ve alt yapısı tecrübeli tasarım ekibimizle hazırlandığından, sunduğumuz müşteri kazanma potansiyeli oldukça fazladır. Böylece diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans açısından çok daha ekonomiktir.

Ücretsiz SEO (Arama Motorları Entegrasyonu) 

Tüm kurumsal tasarımlarımızda ömür boyu geçerli SEO entegrasyonu teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak hazırlanır. Profesyonel Modül satın alan müşterilerimiz için Profesyonel SEO ücretsiz kurulur.

Bununla birlikte Premium Modül satın alan müşterilerimize Premium SEO, Premium Plus Modül satın alan müşterilerimize Premium Plus SEO ücretsiz olarak kurulur. Yapılan SEO entegrasyonu ömür boyu ücretsizdir. Tüm güncellemeler ile belli periyotlarda yapılan SEO içerik girişleri ücretsiz olarak yapılır. 

SEO fiyatlarımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

Med Medical Web Tasarımı
DEMOLARIMIZ

KURUMSAL DEMOLAR

Kurumsal ve E-Ticaret Demolarımızıdan birisi mutlaka size göre... 

Neden Kurumsal Web Sitesiniz Olmalı?

Kurumsal web tasarımlarımız, işletmenizin itibarını artırır, güvenilirlik ve profesyonellik hissi uyandırır. Müşterilerinizin markanıza olan güvenini artırarak satış ve hizmetlerinizi olumlu yönde etkiler. Ayrıca, mobil cihazlara uyumlu web tasarımı, kullanıcı deneyimini artırır ve dönüşüm oranlarını yükseltir.

Dijital dünyadaki yüzünüz olan kurumsal kimliğinizi öne çıkartın!

Arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı, markanızın online görünürlüğünü artırır ve potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmasını sağlar. "Yapay Zeka" entegrasyonlu, Türkiye'nin tek entegre modüllü kurumsal web tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Dijital dünyadaki yüzünüz olan kurumsal kimliğinizi, kullanıcı dostu, mobil uyumlu profesyonel web tasarımlarımızla arama motorlarında üst sırada görebileceksiniz.

İnternet ortamda varlığınızı güçlendirin!

İnternet dünyasında markanızın iz bırakması, web tasarımı ve marka yönetimi arasındaki bağın gücünü ortaya koymaktadır. İnternet çağında markaların online varlığı, tüketicilerle etkileşim kurma ve akılda kalıcı olma açısından büyük önem taşımaktadır.

Dijital ortamda varlığınızı güçlendirecek, Yapay Zeka entegrasyonu ile rekabet avantajı sağlayacak kurumsal web tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız.

SEO odaklı, "Yapay Zeka" teknolojisi ile rakiplerinizin önünde olun!

Profesyonel web tasarımı, kullanıcı deneyimini ve marka imajını güçlendirmek için kritik bir rol oynamaktadır. Yaratıcı ve etkili web tasarımlarımız teknik bilgiyle sanatsal dokunuşu bir araya getirerek benzersiz ve işlevsel kurumsal bir site oluşturmayı hedefler.

SEO odaklı, "Yapay Zeka" teknolojisi ile içerikleri hazırlanmış, optimize edilmiş, mobil uyumlu web tasarımlarımız, markanızın dijital dünyada daha görünür olmasını sağlar.

Türkiye'nin tek entegre modülleri ile bir adım öndesiniz!

Web tasarımlarımız, markanızın dijital platformlarda nasıl göründüğünü belirleyen temel unsurlardan biridir. Kullanıcı dostu arayüzler, etkileyici görseller ve akılda kalıcı "Yapay ZEKA" destekli içerikler, entegre modüller, markanızın dijital dünyada iz bırakmasına yardımcı olur.

"Yapay Zeka" entegrasyonlu, Türkiye'nin tek entegre modüllü, kurumsal kimliğinizi yansıtan web tasarımlarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Web tasarımlarımızda kalite her zaman ön planda!

Web tasarımlarımızda kalite her zaman ön planda olmalıdır. Ancak kaliteli hizmet her zaman yüksek fiyatlı hizmet anlamına gelmez. Çağrı Tasarım olarak, kaliteli tasarımı uygun fiyatlarla buluşturarak, bütçenizi zorlamadan dijital varlığınızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Profesyonel web tasarımlarımız, kullanıcı deneyimini ve marka imajını güçlendirmek için kritik bir rol oynamaktadır. Yaratıcı ve etkili web tasarımlarımız teknik bilgiyle sanatsal dokunuşu bir araya getirerek benzersiz ve işlevsel kurumsal bir site oluşturmayı hedefler.

TASARIM MODÜLLERİ

Hizmet ve satışlarınızı artıracak Türkiye'nin tek entegre web tasarım modülleri ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız...  Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz

STANDART MODÜLLER

Standart modüller, tüm tasarımlara uygulanır ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ücretsiz olarak sitenize entegre edilir ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

Tasarımlarımızın tamamı mobil uyumlu olup, tüm uygulamalarda % 100 performansla çalışır.

Tarayıcı Uyumluluğu

Tasarımlarımızın tamamı, tüm tarayıcılarda (Chrome, Bing, Mozilla, Vivadi, Opera, Internet Explorer vb. % 100 uyumludur. 

Entegre Türkçe Tema

Entegre Türkçe Tema

Optimize edilmiş süper hızlı Ajax tasarım temalarımızı her zaman güncel tutarak yüksek performans sunuyoruz.

İletişim & SSS Formları

Ziyaretçilerinizin en sık kullandığı alanlardan iletişim ve Sık Sorulan Sorular Alanını kurumsal bir yapıya getirerek özelleştirdik. 

Hakkımızda & Portföy Alanı

Hakkımızda & Portföy Alanı

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan hakkımızda, portföy, hizmetlerimiz alanları profesyonel ekiplerimizce yapıldı.

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal Medya Entegrasyonu

Ürünlerinizi tanıtmanın etkili yollarından birisi olan sosyal medya uygulamaları için tam entegrasyon sağladık.

PROFESYONEL MODÜLLER

Profesyonel modüller, tüm tasarımlara uygulanır ve bizimle çalıştığınız sürece ömür boyu ücretsizdir.

Sınırsız Hosting

Firmalarımızın rahat hareket etmelerini sağlamak için hiçbir şekilde limit koymadık. Sitenizi dilediğiniz şekilde, özgürce kullanabilirsiniz.

Proje Yönetim Sistemi & İş Takip Programı

İş Takip & Proje Yönetim Sistemi

Müşterileriniz ve ekibinizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerisinde barındırdan iş/hizmet/proje takip modülü.

Çalışan Bilgi Yönetim Sistemi (ÇBYS)

PYS modülü temel mantık olarak çalışanların eğitim ve diğer tüm bilgilerini saklamak ve PDF ortamında göstermek için geliştirilmiş modül...

Form & Raporlama Modülü

Form & Raporlama Modülü

İnteraktif (etkileşimli) formlar oluşturmanız ve web sitenize entegre etmeniz için mükemmel hazırlanmış bir uygulamadır.

Pro Slider Düzenleme

Pro Slider Düzenleme

Ürünlerinizi etkili tanıtmanın en önemli ayaklarından olan anasayfa slider düzenleme işlemi tek ekranda

SEO Entegrasyonu

Standart SEO

Tasarımlarımızda profesyonel SEO uygulamaları kullanılmakta olup, sıralamada üste çıkartmak için teknik ekibimiz her zaman yanınızdadır

PREMIUM MODÜLLER

Premium modüller, premium ve premium plus tasarımlara uygulanır.

Canlı Sohbet Modülü

Canlı Sohbet Modülü

Müşterilerinizle iletişiminizi her zaman aktif tutacak Canlı Sohbet Uygulaması sitenize entegre edilerek aktif hale getirilir. 

Optimize Hız

Optimize Hız

Optimize hız ve performans alanındaki en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için çok çalıştık.

Kurumsal E-Posta

Profesyonel E-Posta

Kurumsal e-postanızı güncelleyip geliştirerek daha basit, güvenli ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirdik

Personel Yönetim Sistemi

Personelinizin çalışma saatlerini, devamsızlığını, maaş bordrolarını ve projeleri takip eden İnsan Kaynakları modülü...

Otomatik WebP & Görüntü Sıkıştırma

Otomatik WebP & Görüntü Sıkıştırma

Tüm görsellerinizi tek tıklamayla sıkıştıran ve yeni nesil "Google Webp" entegrasayonu ücretsiz olarak kurulur.

E-posta Doğrulaması
Premium Plus Modül

Partner Reklam Desteği

Yüksek hit yapan partner sitelerimizde banner destekli reklam uygulamaları sağlanır. 

Neden Bir Web Sitesine Sahip Olmalısınız?

Kurumsal Web Tasarımları, firmanız hakkında önemli bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yoludur. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini unutmayın. Ayrıca, yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek her zaman güncelleme imkanına sahip olabileceksiniz.

 

Videoyu Oynat

Tasarım Modülleri

Standart Modüller

Standart Modül

SSL Güvenlik Sertifikası , Mobil Uyumluluk , Tarayıcı Uyumluluğu , Entegre Türkçe Tema , İletişim & SSS Formları , Hakkımızda & Portföy Alanı , Kurumsal E-Posta , Sosyal Medya Entegrasyonu

Profesyonel Modüller

Profesyonel Modül

Sınırsız Hosting , İş Takip & Proje Yönetim Sistemi , Çalışan Bilgi Yönetim Sistemi (ÇBYS) , Form & Raporlama Modülü , Mega Menü , Standart SEO Entegrasyonu

Premium Modüller

Premium Modül

Canlı Sohbet Modülü , Optimize Hız , Profesyonel E-Posta , Personel Yönetim Sistemi , Satış & E-Ticaret Entegrasyonu , Sanalpos Entegrasyonu , Pro Görsel Düzenleyici , Ürün Videolu Tanıtım , Nitelik & Özellik Varyasyonlar , Sözleşme Modülü , Ücretsiz Kargo Bildirimi , Gelişmiş Kargo Yönetimi , Sipariş Takip Modülü , İndirim Zaman Sayacı , Üye Girişi & Kayıt , “Birlikte Satın Al” , Değişken Karşılaştırma , Pro Favori Listesi , Webp & Görüntü Sıkıştırma , Mağaza Görünümü , Mağaza Özelleştirme , Ürü Ölçü & Boyut Rehberi , Pro Müşteri İncelemesi

Profesyonel SEO

Profesyonel SEO

Anasayfa ve Firma Tanıtım SEO , Google Search Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama , Anahtar Kelime Analizi

Premium SEO

Premium SEO

İç Link , Dış Link Yönlendirme , Organik Trafik Analizi , Tüm Sayfa SEO Entegrasyonu (Ürün Hariç) , Google Search , Bing , Yahoo ve Yandex Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama , Anahtar Kelime Analizi , Site Hız Optimizasyonu

Premium Plus SEO

Premium Plus SEO

Site Hız Optimizasyonu , Görsel Optimizasyonu , Arama Motorları Site Key Entegrasyonu , Ürün/Hizmet SCHEME SEO , Google Search , Bing , Yahoo ve Yandex Entegrasyonu , Mobil Uyum Entegrasyonu , İçerik Hazırlama ve Güncelleme , Anahtar Kelime Analizi , İç Link , Dış Link Yönlendirme ve Güncelleme , Organik Trafik Analizi ve Takibi , Kullanıcı Analizleri ve SPAM ADS Önleme , Sütun İçeriği Takibi

Müşteri Değerlendirmesi

5
1 inceleme
1
0
0
0
0

Med Medical Web Tasarımı için 1 değerlendirme

Filtreleri temizle
  1. BLC Medical

    BLC Medical olarak tüm Çağrı Tasarım ekibine samimi teşekkürler Her şey çok güzel

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5