Destek Dökümanı

Mega Menü

Tüm Tasarımlarda % 50 İndirim

Mega menü, ürün ya da hizmetlerinizi profesyonel olarak tanıtıp, görsellerle pekiştirebileceğiniz, kurumsal kimliğinizi de ön plana çıkartan bir uygulamadır. Mega Menü düzenleme işlemleri isterseniz teknik ekibimize yaptırabileceğinizi unutmayın.

BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE TÜM MODÜL UYGULAMALARI ÜCRETSİZ OLARAK UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

Mega Menü Düzenleme

Mega Menüleri düzenlemek için Wp-Admin alanında bulunan HTML bloklarını kullanacaksınız. Düzenleme yapmak istediğiniz HTML bloğunu seçerek, ELEMENTOR uygulaması üzerinden meega menüleri dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Mega Menü

Tasarım Şablonları

Tasarım şablonları da HTML Blokları içerisine yer alan uygulamadır. Burada sitenize ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz onlarda tasarım örnekleri bulabilirsiniz.

Mega Menü Düzenleme

 

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir