Kampanyalar

Tüm Tasarımlarda % 50 İndirim

Kurumsal Sitelerde Geçerli % 20 İndirim Kuponu

KAMPANYAMIZ 31.12.2022 TARİHİNDE SONA ERMİŞTİR…

Türkiye’nin en kapsamlı tasarım merkezi müşterilerimizden gelen taleplere yanıtsız kalmayarak tüm tasarımlarda 3 ay süreyle % 50 indirim fırsatı sunuyor. Kampanyamızda herhangi bir şart bulunmazken, tüm uygulama, tasarım ya da satın alımlarda  geçerlidir. Bununla birlikte geçen sene başlattığımız peşin fiyatına 6 taksit uygulamamızı da 1 yıl daha uzatma kararı aldık.

Çağrı Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web sitelerimiz, görsel bir tasarıma sahip ve alt yapısı tecrübeli tasarım ekibimizle hazırlandığından, sunduğumuz müşteri kazanma potansiyeli oldukça fazladır. Türkiye’nin en kapsamlı web grafik laboratuvarında, uzman kadrolarımızla 7/24 yanınızdayız.  Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Tasarımlarımızı firmanıza ve kurumsal kimliğinize göre % 100 özelleştiriyoruz.

Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, özelleştirilebilir  ilk Entegre Business Web tasarımıdır. Bu tasarım ile aynı zamanda, Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizi etkileyebileceksiniz. Business Web tasarımlarımız CANVAS Mobil uyumlu olup, TÜM CİHAZLARDA kendisini otomatik olarak adapte eder.

author-avatar

CT Destek Hakkında

ÇAĞRI TEKNOLOJİ olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. ÇAĞRI TEKNOLOJİ Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir