Çağrı Tasarım  ve https://cagriteknoloji.net üzerinden satışı yapılan tasarım, grafik ve uygulamaların tamamı Çağrı Tasarım’a ait olup  siparişleri en kısa sürede, eksiksiz ve en üst müşteri memnuniyetiyle teslim etmek, internet sitelerinin yayın hayatı boyunca kaliteli hizmet sunmak görevimizdir.

https://cagriteknoloji.net üzerinden satın alabileceğiniz tüm ürünler Çağrı Tasarım’ın ürünleri olup, kurulum ve teknik destek firmamız tarafından sağlanır. Ürünler tek seferlik kullanılan tasarım ve uygulamalar olup iptal ve iadesi sadece https://cagriteknoloji.net onayladığı taktirde gerçekleşir.

Ürünler Çağrı Tasarım lisansı dahilinde satılmakta ve lisans kodları ile birlikte teslim edilmektedir. https://cagriteknoloji.net internet sitesinde satışı yapılan tüm tasarım ve uygulamaların tanıtım sayfalarında ürünlerle ilgili detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerin sipariş öncesi; satış ve hizmet sözleşmesini inceleme, çalışmanın nasıl olacağını bilme ve karşılıklı sorumlulukların neler olacağı hakkında tüm bilgiyi edinme imkânı bulunmaktadır.

Müşteri satın alacağı ürünün hakkında merak ettiklerini whatsapp ya da e-posta yolu ile sormak ve yanılgıya düşmeden satın almak sorumluluğundadır. Hatalı satın almalar için iade yapılamaz.

Sipariş verildikten sonraki 15 (on beş) günlük süre içerisinde, https://cagriteknoloji.net,  taahhüt ettiği hizmetlerin herhangi bir bölümünü yerine getirmediği durumlarda müşteri siparişini iptal ederse ödenen tüm ücretler banka ve kredi kartı kesintileri dahil müşteriye eksiksiz iade edilir.

15 (on beş) günü geçen ve https://cagriteknoloji.net üzeründen satın alınan uygulamalar ve tasarımlar için ücret iadesi yapılmaz.