Medical Web Site Tasarımı

Med Medical Web Site Tasarımı, sağlık, hastane, medikal ürün tanıtım ve satış hizmeti veren firmalara hitap eden, yüzde 100 özelleştirilebilen, mobil uyumlu entegre web tasarımıdır.

Medikal ve hastane işletmelerine bire bir uyan Med Medical Web Site Tasarımı, ekibimiz tarafından kurumsal kimliğinize göre yeniden dizayn edilecektir.

Med Medical Web Site Tasarımı ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartarak, işletme profilinizi, arama motorlarında kısa sürede izleyebileceksiniz.

Med Medical Web Site Tasarımı kurumsal bir firma imajı oluşturmanızın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız

TasarımÇağrı tasarım
ModülProfesyonel & Premium 
ÖzelliklerÖzellikler ürün sayfasında
Tasarım Yılı2023

Med Medical Web Site Tasarımı

Med Medical Web Site Tasarımı kurumsal bir firma imajı oluşturmanızın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız.

Med Medical Web Site Tasarımı Profesyonel ve Premium kategorisindedir.  Tüm modüller kurulmuş olarak teslim edilir.

Neden Kurumsal sitesi tasarımı?

Kurumsal Web Tasarımları, firmanız hakkında önemli bilgileri paylaşabileceğiniz, ürün ve hizmet gruplarını sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yoludur. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini unutmayın. Ayrıca, yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek her zaman güncelleme imkanına sahip olabileceksiniz.

Kurumsal web sitelerimizden birisine sahip olmak, katalog ya da broşür tanıtımı yapmaktan çok daha az maliyetlidir. Yine değiştirmek istediğiniz bilgiler ve ekleyeceğiniz ürünler için yeni baskı maliyeti çıkartmaz. Özellikle kolay ve kullanışlı bir yönetim paneli ile, tüm bilgileri kendiniz rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Kurumsal web sitelerimiz, görsel bir tasarıma sahip ve alt yapısı tecrübeli tasarım ekibimizle hazırlandığından, sunduğumuz müşteri kazanma potansiyeli oldukça fazladır. Böylece diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans açısından çok daha ekonomiktir.

Med Medical Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımının Faydaları

"Zaten bir web sitem var" diyorsanız aşağıdaki soruları kendinize sormalısınız;

  1. Web sitemi istediğim zaman kendim güncelleyebiliyor muyum?
  2. Teknik destek ekibiyle her zaman iletişim kurabiliyor muyum?
  3. Web sitem ne kadar hızlı?
  4. Web sitem arama sonuçlarında ne kadar başarılı? Ürün ve hizmetlerim internette aratıldığında benim sitem bulunabiliyor mu?
  5. Web sitem var, ancak müşteri kazanabilmek adına hala sürekli olarak REKLAM maliyeti ödüyor muyum?

Kurumsal web tasarımlarımızda, kolay anlaşılır Türkçe kullanım paneli ile dilediğiniz şekilde güncelleme yapabilir, bize ihtiyaç duymadan kendiniz sitenizi yönetebilirsiniz. Ancak teknik ekibimiz, haberiniz dahi olmadan periyodik güncellemeleri otomatik olarak ÜCRETSİZ zaten yapacaklar.  Teknik destek ekibimiz ve Whatsapp destek ekibimiz, 7 gün 24 saat hizmetinizde. Yeni tasarım hariç, en zor sorunları dahi en geç 24 saat içerisinde çözme taahhüdü veren KRC ekibine güvenebilirsiniz.

Kurumsal web tasarımlarımızda, hıza çok önem vermekteyiz. Arama motorlarının öncelikli tercihi olan hız, tüm tasarımlarımızda öncelikli tercihimizdir.Tüm kodlamalarımızı hızdan taviz vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal web tasarımlarımız % 100 SEO uyumludur. Siz talep etmeseniz bile, SEO ekibimiz kurumsal kimliğinizi arama motorlarına gönderecektir. Yine talebiniz ile tüm ürün/hizmet gruplarınızı bir kez YÜKSEK SEO standartlarında hazırlayacak ve bir dönem sonra reklam ücreti ödemeden, arama kayıtlarında üst sıralarda yer alacağınızı taahhüt ediyoruz.