Artı Hedef OSGB
Konya bölgesinin kurumsal OSGB firması Artı Hedef OSGB ile web tasarım ve uzaktan eğitim çalışmalarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
BLC Medical
Medical ürünlerin temcilciliğini ve satışını yapan BLC Medical ile web tasarım ve reklam alanlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Eskiçeşme OSGB
Bodrum bölgesinin köklü OSGB firması Eskiçeşme OSGB uzaktan eğitim ve web tasarım hizmetlerinde Çağrı Tasarım’ı seçti.
BTC-34 Turizm
İstanbul’un Turizm firması BTC-34 ile web tasarım, reklam ve danışmanlık hizmetlerinde 2020 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık.
Otoyol Yardımı
İstanbul ve yakın bölgelerinde hizmet veren Otoyol Yardımı web tasarım ve reklam kampanyalarında Çağrı Tasarım ile çalışmaya başladı.
MESAYOL OSGB
Trakya ve Marmara Bölgesinin seçkin OSGB Firması MESAYOL Profesyonel OSGB tasarımlarımızı kullanıyor..
Anında Çekici
Türkiye’nin çekici ve yol yardım sağlayıcısı Anında Çekici, Web Tasarım, Sosyal medya ve reklam promosyonlarında Çağrı Tasarım’ı tercih etti.
Karadeniz İSG Group
Karadeniz Bölgesinin Profesyonel İSG Firması ile Web Tasarım/Uzaktan eğitim konularında tam destek sağlıyoruz.
TURUNCU
Ankara’nın medya portföyü Turuncu ile web/grafik çalışmalarımıza yeni yılda da devam ediyoruz.
Başlat Bilişim
Ankara’nın bilişim uzmanı Başlat ile web tasarım hizmetlerinde 2020 yılından bu yana birlikte çalışıyoruz.
İmaj OSGB
Konya, Karaman ve Aksaray bölgelerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veren İmaj OSGB ile web tasarım ve eğitim modülü çalışmalarımızı tamamladık.
Ufuk Bilişim Hizmetleri
Ankara’nın bilişim uzmanları ile web ve grafik tasarım hizmetlerinde Çağrı Tasarım ile profesyonel tasarımlara imza atıyoruz.
Yaşam Güvenliği
İstanbul’un İSG firması Yaşam Güvenliği’ne OSGB, uzaktan eğitim ve İSG hizmetlerinde profesyonel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz..
Bordo Reklam
Türkiye’nin sayılı reklam ajansı Bordo Reklam ile Grafik tasarım hizmetlerimiz ile 2019 yılından bu yana çalışmalarımız devam ediyor.
Eral Yiğit Turizm 
Karadeniz’in Tur Firması Eral Yiğit Turizm Web Tasarım alanında Çağrı Teknoloji’yi tercih etti.
Yaşam Reklam
Ege Bölgesinin profesyonel reklam danışmanlık firması Yaşam Reklam Atölyesi ile 2020 yılından itibaren katalog/broşür çalışmalarına başladık.
Güvengrup Matbaa
İstanbul’un köklü matbaa firması Güvengrup Matbaa ve Reklam ile SEO, Web, e-ticaret ve reklam çalışmalarına 2020 yılından itibaren ara vermeden devam ediyoruz.
Bel-Tur Organizasyon
Karadeniz Tur Organizasyon firması ile online satış ve grafik tasarım hizmetlerinde 2020 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık.
Tuğra Bilişim
İstanbul’un köklü teknoloji sektörü Tuğra Bilişim ile web tasarım ve grafik hizmetlerinde 2020 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık.
Evla Soft
Profesyonel yazılım hizmetleri sunan Evla Soft Çağrı Tasarım ile 2 senedir çalışmalarına devam ediyor.
Mavi Bilgisayar
Batı Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren firmamız ile web tasarım ve grafik tasarım hizmetlerinde teknik destek sağlıyoruz..