Artı Hedef OSGB
Konya bölgesinin kurumsal OSGB firması Artı Hedef OSGB ile web tasarım ve uzaktan eğitim çalışmalarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
BLC Medical
Medical ürünlerin temcilciliğini ve satışını yapan BLC Medical ile web tasarım ve reklam alanlarında çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Eskiçeşme OSGB
Bodrum bölgesinin köklü OSGB firması Eskiçeşme OSGB uzaktan eğitim ve web tasarım hizmetlerinde Çağrı Tasarım’ı seçti.
BTC-34 Turizm
İstanbul’un Turizm firması BTC-34 ile web tasarım, reklam ve danışmanlık hizmetlerinde 2020 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık.
Otoyol Yardımı
İstanbul ve yakın bölgelerinde hizmet veren Otoyol Yardımı web tasarım ve reklam kampanyalarında Çağrı Tasarım ile çalışmaya başladı.
MESAYOL OSGB
Trakya ve Marmara Bölgesinin seçkin OSGB Firması MESAYOL Profesyonel OSGB tasarımlarımızı kullanıyor..
Anında Çekici
Türkiye’nin çekici ve yol yardım sağlayıcısı Anında Çekici, Web Tasarım, Sosyal medya ve reklam promosyonlarında Çağrı Tasarım’ı tercih etti.
Karadeniz İSG Group
Karadeniz Bölgesinin Profesyonel İSG Firması ile Web Tasarım/Uzaktan eğitim konularında tam destek sağlıyoruz.
Trakya Aluminyum
Trakya ve Marmara bölgesinin Aluminyum firması Trakya Aluminyum ile web/e-ticaret ve reklam alanlarında çalışmalarımız devam ediyor.
Trakya Aluminyum
En Ucuz Matbaacı
Türkiye geneline matbaa ve baskı hizmetleri veren En Ucuz Matbaacı ile web tasarım ve grafik tasarım hizmetlerinde birlikte çalışıyoruz.
Efsane Baza
Türkiye’nin baza, başlık imalatçısı Efsane Baza ile web tasarım, e-ticaret tasarım, sosyal medya, reklam ve katalog hizmetlerimizle destek vermeye devam ediyoruz..
ASEL OSGB
Eskişehir ve çevre bölgelerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan ASEL OSGB ile web tasarım, uzaktan eğitim alanlarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz..
En Ucuz MatbaaciEfsane BazaASEL OSGB
Yaşam Güvenliği
İstanbul’un İSG firması Yaşam Güvenliği’ne OSGB, uzaktan eğitim ve İSG hizmetlerinde profesyonel danışmanlık hizmeti sağlıyoruz..
Oto Kurtarma 365
İstanbul başta olmak üzere 16 bölgeye hizmet veren Oto Kurtarma 365, ile web tasarım ve sosyal medya ile reklam çalışmalarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
Eral Yiğit Turizm 
Karadeniz’in Tur Firması Eral Yiğit Turizm Web Tasarım alanında Çağrı Teknoloji’yi tercih etti.
Oto Kurtarma 365
Güven Grup İSG
Ankara’nın köklü OSGB/İSG Firması Güven Grup ile web tasarımı çalışmalarımız devam ediyor.
İZOBİZ Yalıtım
Türkiye’de nanoteknoloji yalıtım sistemleri imalatçısı İZOBİZ, web tasarım ve reklam çalışmalarında bizi tercih etti..
Koltuk Döşeme Evi
İstanbul ve çevresinde koltuk döşeme hizmeti veren İstanbul Koltuk Evi ile web tasarım, sosyal medya, logo, Google reklam ve SEO çalışmalarında birlikte çalışmalarımız 2021 yılında da devam ediyor.
Koltuk Döşeme Evi
Dedektif Osman Çelik
İstanbul’un ünlü Dedektifi Osman Çelik, web tasarım, reklam ve sosyal medya hizmetlerinde Çağrı Tasarım ile çalışmalara başladı.
Evla Soft
Profesyonel yazılım hizmetleri sunan Evla Soft Çağrı Tasarım ile 2 senedir çalışmalarına devam ediyor.
Mavi Bilgisayar
Batı Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren firmamız ile web tasarım ve grafik tasarım hizmetlerinde teknik destek sağlıyoruz..
Dedektif Osman Çelik
Fabrika Bülten
Ankara’nın Organize Sanayi Bölgeleri için hazırlanmış FABRİKA BÜLTEN dergisi 2020 yılında başlanmış olup, 3 aylık periyotlarda çalışmalarımıza devam ediyoruz.
ANKATEK OSGB
İstanbul’un köklü OSGB Firması Ankatek OSGB ile web tasarım ve uzaktan eğitim modülleri ile 2021 yılında birlikte çalışma kararı aldık.
Sinan Yıldırım
İş Güvenliği Uzmanı, Deva Partisi Merkez İlçe Başkanı Sinan Yıldırım için hazırlanan kişisel blog sayfamız
Fabrika BültenAnkatek OSGB
Broker Kadir Özmen
Sanayi Gayrimenkulleri Danışmanı Broker Kadir Özmen için hazırladığımız Google harita gayrimenkul arama uyumlu web tasarımımızı entegre ettik ve kullanıma sunduk. Kendisi ile ayrıca tüm sosyal medya ve reklam alanlarında birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.
Remax – Note Bülten
Remax-Note ile aylık periyotlarda business bülten ile Türkiye’nin gayrimenkul sektörüne dair gelişmeler takip edilmektedir..
NİG VİDEO
İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitim videoları ve tanıtımları ile ilgili olarak Neden İş Güvenliği bünyesine yeni bir entegrasyon oluşturarak, devreye almanın gururunu yaşıyoruz.
Kadir ÖzmenNig Video