Web & Grafik Tasarımları

Türkiye'nin En Kapsamlı Tasarım Laboratuvarı

Karaca Roll Up Banner Tasarımı

Tanıtımlarınızı özel ürünlerinizi/hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz ideal bir Roll Up tasarımı olan Karaca ile firmanızın reklam potansiyelini artıracaksınız.

Roll up banner, reklam malzemeleri olarak görsellik için vazgeçilmez bir stand çeşitidir. Özellikle tanıtım, organizasyonlar, fuarlar ve özel reklam işlerinizde siyah canvas bez çantaları ile kolayca taşınabilen bir reklam aracıdır. Roll up banner, ölçülerine göre yan yana da kullanılabilir. Ağırlıkları ise 3 kg ile 4 kg arasında değişmektedir. Farklı ölçülerde üretilmekle beraber, dijital baskı için tasarımı yapılır. Tasarım elde edildikten sonra da dijital baskı roll up banner üzerine monte edilir. Uzun süreli kullanabilmek için ise baskıyı içine sararken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Alüminyum gövde ve boru ayrıca satılmaktadır. Roll up banner ile ister ürününüzü, ister firmanızı, isterseniz de reklamınızı tanıtabilirsiniz. Marketler, mağazalar, seminerler, toplantı salonları ve alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tasarımımız standart olarak  80*200 ölçülerinde olup, talep edilirse farklı ölçüler için de tasarım yapılabilmektedir.

 

Roll Up Banner Kolaylıkları ve Kullanmanın Avantajları

 • Taşıma çantası sayesinde çok kolay bir şekilde sevk edilebilir ve çantası genelde fiyata dahildir.
 • Ekonomik bir fiyatı vardır ve üretim süreci hızlıdır.
 • Kurulum için herhangi bir el aletine ya da aparata ihtiyaç duyulmaz ve sadece birkaç saniyenizi alır.
 • Farklı ölçülerde seçenekleri mevcuttur.
 • Çok az yer kaplar.
 • Portatif ve hızlı bir kuruluma sahiptir.
 • Makaralı sistemi ile görseli içerisinde zarar vermeden saklar ve bu sayede dilerseniz tekrar açıp kullanmaya müsaittir.
 • Kullanmak istediğiniz görsel baskıyı daha sonra değiştirebilme şansınız vardır.
 • Roll up kağıdı üzerine baskıdayken yırtılma ve yıpranmalara karşı ince pvc kaplama (laminasyon) yapılır.

 
Satın Almak İçin TIKLAYINIZ
 

Baskı Açıklaması;

 

Tasarımlarımızı baskılı talep eden müşterilerimiz için önemli açıklama; Baskıya verildiğinde baskı süresi tasarımın boyutuna göre ortalama 5-12 iş günüdür. Baskı kalitesinde yüksek kalitedeki 440 gr. Avrupa Vinil kağıt kullanılacak, KARGO ÜCRETSİZ olarak müşterimize gönderilecektir.

 

Ömür Boyu Lisanslı Satın Alan Müşterilerimiz için; Bu üründe in-design dosyası ile birlikte tasarım teslim edilecek, 1 yıl teknik destek verilecektir. Lisanslı ürün alan müşterimiz için ürün lisansını aldığı tarihten itibaren satışa kapanacak, tasarım sadece size özel olacaktır.

 

 

 

Satın Aldıktan Sonra Yapmanız Gerekenler;

 • Talep ettiğiniz hizmete dair görsellerin yüksek çözünürlükte hazır olması ürünlerinizin sergilenmesi açısından önem taşımaktadır.
 • Firmanıza/Şahsınıza ait bilgilerin (vizyon-misyon, hakkımızda, iletişim bilgileri, projeler, portföy vb. )mail adresimize gönderilmesi gerekmektedir.
 • Web hizmeti satın alındı ise, alan adı bilgisinin verilmesi gerekmektedir.
 • Satış kataloğu talep edildi ise, ürün ve fiyatlar ekteki excel ortamında hazırlanıp, gönderilmelidir.

Yukarıdaki hizmetler tam olarak tarafımıza teslim edildikten sonra en kısa süre içerisinde ürününüz hazırlanacak ve demo olarak onayınıza sunulacaktır. Tarafınızdan onaylanmasının ardından gerçek ortama aktarılacaktır.

Öneri/Talep Bildirebilirsiniz

İletişim

Bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyiniz...

Kavaklık, Devrekyolu, Merve Apt, No:74, Kdz.Ereğli, Zonguldak

info@cagriteknoloji.net
+90 543 490 6700
×