Proje Yönetim Modülü

Müşterileriniz ve ekibinizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerisinde barındırdan iş/hizmet/proje yönetim sistemi modülünü devreye aldık.

Personel Yönetim Sistemi
Zaman Yönetimi

Çalışanınızın/personelinizin çalışma saatlerini,devamsızlığını ve projelerinizi takip etmek için hazırlanmış gelişmiş İnsan Kaynakları Yönetimi modülüdür

E-Ticaret Entegrasyonu

Yazılım destek ekibimiz sitenize satış ve e-ticaret için gerekli tüm uygulamma ve modülleri ücretsiz olarak kurar ve sitenizi alışverişe hazır duruma getirir. 

B2B & B2C Entegrasyonu

E-Ticaret Uygulamalarımızda Türkiye'nin en kapsamlı B2B /B2C uygulamalarını devreye aldık ve tamamını ücretsiz olarak sitenize entegre ediyoruz

Çağrı Tasarım

“Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız.”

-Tasarım, SEO ve Reklam Sektöründe 20 Yıllık Kurumsal Tecrübe”

Profesyonel kadrolarımız ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı (katalog, broşür, e-katalog, web tasarım, sosyal medya, kurumsal kimlik, vb) belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitlenizi analiz ediyor, onlarla sizi nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz

Siz hayal edin, biz yapalım...

Kurumsal Tasarımlar

Firmanızın Kurumsal Kimliğine Uygun Çok Özel Tasarımlar Çağrı Tasarım'da

Ajans Kurumsal OSGB Web Tasarımı

4.750,009.750,00
Ajans Kurumsal OSGB Web Tasarımı, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, isg işletmelerine bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, Personel Yönetim Sistemi, Randevu modüllü, yüksek seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.

OSGB Web Tasarımları

4.750,009.750,00
OSGB Web Tasarımları, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, isg işletmelerine bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, Personel Yönetim Sistemi, Randevu modüllü, yüksek seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.

Anka Oto Döşeme Web Tasarımı

4.750,009.750,00
Anka Oto Döşeme web tasarımı, oto döşeme, otomobil sektörü, koltuk tamir ve kaplama firmalarına bire bir uygun, mobil ve responsive uyumlu, yüksek seo entegreli, kapsamlı çok özel tasarımdır.

Avukat Web Tasarımı

4.750,009.750,00
Avukat Web Tasarımı, hukuk firmaları ile avukatlık bürolarına bire bir uyana bire bir uygun, mobil ve responsive uyumlu, yüksek seo entegreli, kapsamlı çok özel tasarımdır.

KRC Builder Web Tasarımı

4.750,009.750,00
KRC Builder Web Tasarımı, kurumsal firmalara, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, isg işletmelerine bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, Personel Yönetim Sistemi, Randevu modüllü, yüksek seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.

Kurumsal Web Tasarım

4.750,009.750,00
Kurumsal Web Tasarımları, kurumsal firmalara, bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.

AClass Web Tasarımları

4.750,009.750,00
AClass Web Tasarımları, kurumsal firmalara, osgb, isg işletmelerine bire bir uyan, mobil ve responsive uyumlu, Personel Yönetim Sistemi, Randevu modüllü, yüksek seo entegreli, kapsamlı web sitesidir.
Akıllı Robot Uygulamalı

Kurumsal E-Ticaret Tasarımı

Akıllı Robot uygulamalı E-ticaret tasarımı, ürünlerinin online satışını yapmak isteyen kurumsal firmalar için tasarlanmış, yüksek standartlı bir tasarımdır. Bu tasarım ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartarak, işletme profilinizi, arama motorlarında kısa sürede izleyebileceksiniz

Profesyonel İşletmelere

Tamamen Özelleştirilebilir Web Tasarımı

Web tasarımlarımız, kurumsal bir firma imajı oluşturmanın olmazsa olmazlarındandır. Prestijli bir firma sahibi olduğunuzu düşünüyorsanız, web tasarımlarımızdan birisine sahip olmalısınız. Sadece firma olarak değil, kişisel olarak kendinizi ifade etmenin ve bilgi alışverişinde bulunmanın en doğru yolu kurumsal web tasarımlarımızdan birisine sahip olmanızdır

Çağrı Teknoloji Fırsatları

FIRSAT TASARIMLARI

Kurumsal kimliğinizi yansıtan çok özel tasarımlarımızla her zaman yanınızdayız

ÖMÜR BOYU GÜNCELLEMELER

Onlarca ÜCRETSİZ Uygulamalar

Kurumsal web sitelerimiz, görsel bir tasarıma sahip ve alt yapısı tecrübeli tasarım ekibimizle hazırlandığından, sunduğumuz müşteri kazanma potansiyeli oldukça fazladır. Böylece diğer reklam ve tanıtım araçları ile kıyaslandığında fiyat/performans açısından çok daha ekonomiktir.

Destek Yayınları

Çağrı Tasarım

Türkiye'nin En Kapsamlı Web & Grafik Tasarımları