Web & Grafik Tasarımları

Türkiye'nin En Kapsamlı Tasarım Laboratuvarı

Business OSGB Web Site Tasarımı

Türkiye’deki en kapsamlı ve en temiz kodla yazılmış tamamen kullanıcı dostu, özelleştirilebilir  İlk Entegre OSGB Web sitesidir. Business Web tasarımını Neden İş Güvenliği  ve ÇSGB entegrasyonunu oluşturmak için OSGB’lere özel olarak tasarladık. Bu tasarım ile aynı zamanda, Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkartarak, ziyaretçilerinizi etkileyebileceksiniz. OSGB Web Sitemiz CANVAS Mobil uyumlu olup, TÜM CİHAZLARDA kendisini otomatik olarak adapte eder.

OSGB Web Tasarımı PROFESYONEL Versiyon 950,00₺

 

10 Profesyonel Tasarımlarımızdan dilediğinizi seçin;

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Web tasarımlarımızdan satın aldığınızda aşağıdaki hizmetlerden ücretsiz faydalanırsınız;

 

 • Profesyonel Tema (Ömürboyu Lisans)
 • Sınırsız Hosting  (Profesyonel )
 • Kurumsal e-posta (Profesyonel )
 • Anti-Spam (Profesyonel )
 • Responsive Uyumu (Profesyonel )
 • Canvas Mobil Menu (Profesyonel )
 • % 100 Özelleştirilebilir Kontrol Alanı (Profesyonel )
 • 600+ Google Yazı Tipleri (Profesyonel )
 • Uzaktan Eğitim Modülü (Dersler Dahil) (Profesyonel)
 • Sınırsız Renk/Arkaplan (Profesyonel )
 • E-Ticaret Entegrasyonu (Profesyonel )
 • Sipariş Takip Sistemi (Profesyonel )
 • Ürün Karşılaştırma Modülü (Profesyonel )
 • İndirim Zamanlama Modülü (Profesyonel )
 • Seo/Site Haritaları (Profesyonel )
 • SSL/HTTPS Güvenlik Sertifikası / 1 Yıl (Profesyonel )
 • Sınav/Yarışma Modülü (Profesyonel)
 • Video Tanıtımları (Profesyonel )
 • 7/24 Şartsız Koşulsuz Destek
 • 30 gün Reklam Desteği (Profesyonel )
 • Güvenlik Duvarı (Firevall) (Profesyonel )
 • Ürün Bazlı Yüksek Seo /Site Haritaları (Premium )
 • E-Katalog (12+4 sayfa) (Premium )
 • CRM / Müşteri İlişkileri Yönetimi Modülü (Premium )
 • Mega Menü (Premium )
 • Banner Reklam Desteği (Premium )
 • Abone Modülü (Premium )
 • Android ve IOS Uygulamaları (Premium )
 • Dil Çevirisi (Premium )
 • Sanalpos Entegrasyonu (Premium )
 • Kargo Modülü (Premium )
 • 1 Yıl Reklam Desteği (Premium )
 • 1 Ay Google ADS Canlı Reklam Desteği (500,00 ₺)  – Banner Hazırlama Dahil (Premium )
 • Canlı Teknik Destek Modülü (Premium )

 

OSGB Tasarımı Genel Özellikler

Profesyonel 10 Farklı Tasarım
Her biri birbirinden özel farklı tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebilir, firmanıza göre % 100 özelleştirebilirsiniz.
Ömür Boyu Tasarım Lisansı
Satın almış olduğunuz tasarımı firmanıza ömür boyu lisanslıyoruz. Tüm güncellemeleri bizimle çalışmasanız dahi, ömür boyu güncelliyoruz
Özel Tasarım Panel ve Admin Alanı
Profesyonel web tasarımlarımız kolay anlaşılır, tamamen özelleştirilebilir bir düzene sahiptir. Firmanıza ve kurumsal kimliğine göre % 100 özelleştirebilirsiniz.
Mevzuat Yayınları Anlık Güncelleme
Yazılımlarımız, ÇSGB ve Mevzuat yayınları ile entegre edilmiştir. Belirli periyotlarda tüm mevzuat yayınları güncellenmektedir. Tüm mevzuatlar aynı zamanda seo ve arama motorları ile entegre edildiğinden, ziyaretçi sayınızda artış yaşanacak ve firma portföyünüzde artış olacaktır
Zorunlu Eğitim Süreleri Hesaplama
OSGB tasarımlarımıza tehlike sınıflarına Eğitim Süreleri Hesaplama alanı getirdik. Böylece ziyaretçiler ya da eğitimciler alacakları eğitimlerin sürelerini buradan kolaylıkla öğrenebilecekler
Eğitim Sürelerinden Maliyet Hesaplama Alanı
Admin alanında eğitim sürelerinden maliyet hesaplama alanı ekledik. Bu alanda firmanıza teklif vermenizi kolaylaştırmak için belirtilen kriterlere göre (isg uzmanı, işyeri hekimi, dsp gibi) maliyet hesaplamalarını yapabileceksiniz.
Müşteri/Firma Eğitim Çizelge Modülü
Firma sorumlularının yetkisinde olmak üzere, eğitim alan personelleri listeleyebileceğiniz, özel alanlar ekleyebileceğiniz eğitim çizelge alanı ekledik. Firma sorumlularının kendi yetkileri çerçevesinde, çalışanların eğitimlerini ve sağlık taramalarını inceleyebilecekleri, sonraki eğitim tarihlerini görebilecekleri modülü ile firmalar ile iletişiminizde profesyonelliğe adım atacaksınız.Tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz;
Müşteri/Firma Paneli
Firma sorumlularının etkin olarak kullanacağı Firma Paneli CRM modülünü devreye aldık. Bu modül ile firma sorumluları, sizden gelecek teklifleri, faturaları, eğitim ve sağlık tarama zamanlarını ve diğer tüm bilgilere anlık olarak ulaşabileceklerdir.
CMR Müşteri/Admin Portalı
Müşteri/Firma e-posta/SMS Etkinlik Gönderme Modülü
CRM Modülü ile firmalara yapacağınız etkinlikleri e-posta/SMS yoluyla rahatlıkla gönderebileceksiniz
Müşteri/Firma Fatura/İrsaliye Gönderme Modülü
CRM Modülünde firmalarınıza fatura/irsaliye kesebilecek, onların görmelerini sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda gelir/gider durumlarını, firma ödeme bilgilerini de sistemden canlı olarak izleyebileceksiniz
Müşteri Teklif Gönderme Modülü
Müşterilerinizle iletişimi kesmemeniz için belli periyotlarda teklifler oluşturmalısınız. İşte bu yüzden teklifler alanını aktif hale getirdik. Oluşturmuş olduğunuz teklifler, ilgili müşterinize e-posta/SMS yoluyla gidecek, müşteriniz kendi panelinden teklifinizi onayladığında, sisteminize düşecektir
Yönetici Maliyet/Eğitim/Hizmet İzleme Ekranı
Firmalarınızla yaptığınız tüm etkinlikleri, ödemeleri, gelir/gider durumlarını sistem üzerinden canlı olarak izleyebileceksiniz
Sorumlu Görev Atama/Takip Ekranı
Firmalarınıza eğitim, sağlık taramaları, ekipman kontrolleri zamanlaması gibi her türlü etkinliği zamanlayarak gönderebilirsiniz. Bu etkinliklere SORUMLU atayabilir, yapılan/yapılacak olan etkinliğin takibini sistem üzerinden izleyebilirsiniz.
Teklif Al Sayfası
Teklif AL sayfasında sitenize gelen firmaların tekliflerini alabilir, hızlı iletişim araçları ile takibini yapabileceksiniz.
On-Line Eğitim/Sınav Modülü
Günümüzün vazgeçilmez bir eğitim aracı olan uzaktan eğitim modülü tüm standartları karşılayacak şekilde düzenlendi. Mevcutta ellinin üzerinde bulunan eğitimlere yenilerini de ekleyerek, firma çalışanların uzaktan eğitim almalarını sağlayabilir, eğitim takiplerini buradan yapabilirsiniz. Konu anlatımı için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz;
On-Line Satış Mağazası
E-Ticaret modülünüz tüm tasarımlarımızda entegre olarak gelir. Gerek KKD ürünleri, gerekse canlı ödeme sistemleri sayesinde müşterilerinizden online ödeme alabilirsiniz.
Sosyal Medya+Whatsapp+Skype
Tasarımlarımızın tamamında hızlı iletişim araçları mevcuttur. İlave istekleriniz için Çağrı Tasarım destek hattı ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.
Neden İş Güvenliği Blog ve Videolar Entegresi
Türkiye’nin en büyük isg eğitim platformu Neden İş Güvenliğinde yayınlanan önemli yayınlar, videolar, ve blog yayınları sitenize entegre edilmiştir. Belirli periyotlarda hit yapmış yayınlar sitenizde yayınlanarak, firmanızın arama motorlarında görünürlük hızı artacaktır.
Okunma Oranları Yüksek Blog Alanı
Karmaşık kodlar kullanılmadan yazılan blog alanımız olağanüstü hızlı ve bir o kadar da profesyonel dizayna sahiptir. Arama motorlarının en çok sevdiği kodlamalar kullanılarak hazırlanmış blog alanımızı aktif olarak kullanmanızı öneririz.
Çoklu Tasarım Modülü
Tasarımlarımızın tamamı çoklu tasarıma sahiptir. Anasayfa, widget, blog alanlarını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
Projeler Alanı
Profesyonel firmaların kullandığı kapsamlı çalışmalarınızı sergileyebileceğiniz projeler alanımızı kullanmanızı öneriyoruz.
Gelişmiş Arama Seçenekleri
Ajax modülü ile entegre edilmiş arama alanları, tüm arama motorları ve site içi ziyaretçilerin kullanabileceği şekilde yeniden dizayn edildi.
Özel Tasarlanmış Ana Sayfa
Ana sayfa düzeni Çağrı Tasarım’ın olmazsa olmazıdır. Tasarımlarımızın tamamında çoklu düzen ana sayfa modülü kullanılmıştır. Firmanıza özel dilediğiniz şekilde özelleştirebilir, sınırsız varyasyonlar ekleyebilirsiniz.
İstatistikler Alanı
Çalışmalarınızı istatistiksel olarak ziyaretçilerinize gösterebileceğiniz bu uygulamayı kullanmanızı öneriyoruz.
Müşteriler & Partnerler Alanı
Firmaların olmazsa olmazı müşteriler alanı efektif olarak dizayn edilmiş ve arama motorları dahil olmak üzere firma+müşteri şeklinde entegre edilmiştir. Müşterinin firma logosunu eklerken yapmanız gereken sadece firma ismini girmeniz. Gerisini tasarım halledecektir.
Özelleştirilebilir Header Alanı
Header (üst) alan firmaların kimliklerini sergileyebildikleri bir alandır. Bu alanı kendinize göre özelleştirebilin diye, renk, görsel ve dizayn olarak sınırsız şekilde hazırladık. Size sadece seçmek kalıyor.
Kapsamlı Footer Alanı
Alt bilgi alanını da üst bilgi gibi hazırladık. Sınırsız varyasyonlarla dilediğiniz şekilde alt bilginizi özelleştirebilirsiniz.
Hakkımızda, Biz Kimiz Alanı
Hakkımızda, Biz Kimiz, İletişim alanlarımız profesyonel olarak tasarlanmıştır. Arama motorları ve SEO ile % 100 uyumlu olan bu alanları da özelleştirebilirsiniz.
Sınırsız Hosting
Firmalarımızın rahat hareket etmelerini sağlamak için hiçbir şekilde limit koymadık. Sınırsız hostingimiz ile dilediğiniz şekilde sitenizi kullanabilirsiniz.
% 100 Seo Uyumu
Tüm tasarımlarımız % 100 SEO uyumludur. Sizin yapmanız gereken sitenizi belirli periyotlarda ziyaret etmeniz. Gerisini ekibimiz halleder
Android ve IOS Uygulamaları
+Pro tasarımlarımızda Google Play üzerinden Android ve Apple üzerinden IOS uygulamalarımızı ücretsiz olarak tanımlıyoruz.
7/24 Koşulsuz Teknik Destek
Çağrı Tasarım bünyesinde bulunan teknik destek ekibimiz şartsız koşulsuz 7/24 göreve hazır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.
1 Aylık Reklam Desteği
Reklam Desteği, Türkiye’nin en büyük isg e-eğitim sitesi https://nedenisguvenligi.com (150 bin hit), Türkiye’nin tek ansiklopedisi https://ansiklopedist.com (100 bin hit) ve Türkiye’nin Emlak Arama Sitesi https://onlineemlakara.com (50 bin hit) için 1 adet 300*250 ya da 728*90 banner reklam desteği verilir.

 

Hazır Site Değil, Profesyonel Site

Hazır temalı site aldığınızda sadece standart alanları kullanırsınız, optimize edilecek alanlar kısıtlıdır. Olağanüstü hızlı ve optimize edilebilen profesyonel web sitelerimizi tercih eden yüzlerce müşterilerimiz arasında siz de yerinizi alın.

 

Zorunlu Genel Verilerin Korunması Yönetmeliği

Tüm Web sitelerimiz GSYİH (Genel Verilerin Korunması Yönetmeliği) AB ve Türkiye normlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Dolayısıyla herhangi bir ceza almanız mümkün değil, gönül rahatlığıyla sitelerimizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Tasarımlarımızın tamamı, © Neden İş Güvenliği ©‘nin HİZMET VEREN OSGB standartlarına birebir uyar.


BUSİNESS OSGB WEB TASARIM

Diğer Özelliklerden bazıları;  

   

Öneri/Talep Bildirebilirsiniz

İletişim

Bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyiniz...

Kavaklık, Devrekyolu, Merve Apt, No:74, Kdz.Ereğli, Zonguldak

info@cagriteknoloji.net
+90 543 490 6700
×